Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki tud tanácsot adni cica...

Ki tud tanácsot adni cica bundájának borotválása kapcsán?

Figyelt kérdés
Nagyon hullik a cicám szőre!Az egész lakás tele van...nagyon szeretem, megválni nem akarok tőle, babaproject miatt, viszont csökkenteni kell a szőrt...ezért gondoltam a borotválásra...mit tanácsoltok??
2013. aug. 10. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tegyél le róla, mert állatkínzás. Helyette fésüld meg akár naponta többször kétféle fésűvel (először tüskéssel, ami kiszedi az elhalt szőrök nagyját, majd gumival, ami az apró, pihés szőröket távolítja el). Ezután is fogja hullatni a szőrét, de jóval kevesebbet. Sajnos ha macskát akarsz tartani, számolni kell a vedlésekkel is.
2013. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisebesedne, viszketne, majd elfertőződne neki... Semmiképp sem ajánlom, fésülgesd inkább, vagy kérdezz meg egy kutya-macskakozmetikust.
2013. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Borotvát semmi képpen. Vidd el olyan kozmetikushoz aki vállal macskát is. Merre laksz, hátha tudunk ajánlani.
2013. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet én írtam rosszul a kérdést,kutya-macska kozmetikushoz vinném persze, de ő nem borotvával "dolgozik"??Benti cica, nincs más állat, akkor is kisebesedhet??Nem akarok neki ártani, dehogy!Imádom, de a babát is féltem...
2013. aug. 10. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
a gyerekednek pont semmi baja nem lesz a macskaszőrtől csak ne engedjétek a játékaihoz meg a szobájába felugráljon bárhova.
2013. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva - állatorvoshoz mentünk, bőrproblémái voltak a drágának, kapott szurit is, bőrtáplálót is és szépen megnyírták ott az állatorvosnál, a kozmetikában!Nagyon helyes lett é szép egészséges szőre nő majd!
2013. aug. 12. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!