Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskám...

Mit tegyek ha a macskám folyton nyávog?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak a cicámmal fojton nyávog,akkor is ha eszik akkor is ha simogatják csk akkor nem ha alszik.

Mit tegyek ez ellen??


2013. aug. 14. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Mi mást csináljon szerencsétlen? Kukorékolni nem tud!
2013. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
keress neki szerető gazdit, és vegyél helyette magadnak halat.
2013. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ez nem állapot nem tudok tőle aludni este egyfolytában nyávog énmeg hajnal 5-kór kelek a 4 éves kislányom is hajnalba kel az oviba és ő se tud aludni!!
2013. aug. 14. 12:46
 4/10 anonim ***** válasza:
talán lehet hogy baja van!! Orvos???
2013. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

vagy baja van

vagy unatkozik

vagy éhes (akkor tápváltást ajánlok, mert láthatóan nem elég neki a mostani)

2013. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

ha sziámi akkor ne csodálkozz, nyávogni is fog, egyébként meg dokitól kérj tanácsot, lehet kaptok rá homeopátiás 'nyugatót' de akkor direkt hopeopátiára szakosodott dokihoz vidd, mi is kaptunk az állandó ugrálásokra.

ha semmi nem megoldható keress neki új gazdit, mert a kialvatlanság miatt türelmetlenek lesztek vele és neki sem jó ha érzi hogy valami bajotok van vele. tényleg, nektek is jobb neki is. ha meg úgy van magatokhoz vesztek egy nyugisabbat. előfordul, hogy a cica nem passzol a gazdihoz, nem kell elkeseredni csak neki is legyen jó.

2013. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nehogy adj a cicádnak homeopátiás szert! Semmi nincs benne, ami rá van írva a dobozára, de többek között olyan anyagok is vannak a listán, amik egyébként is károsak a szervezetre! Mondjuk higany. Sőt, valamelyik nyugtató címkéjén koffeint is láttam meg mindenféle maró vegyületet.

Inkább vegyél rászedésgátlót!

2013. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne bármilyen gyógyszert adni neki??? Ki mondta ezt a hülyeséget? Vidd el orvoshoz ha még mindig nyávog, nézze meg mi baja! (ha van egyáltalán baja,de nem hiszem, akkor jobban nyávogna és már elvitted volna orvoshoz, azt észre vennéd!) Lehet csak "beszélgetős" kedvében van! Nyávogás és nyávogás között is van külömbség! Panaszos? Követelős? Hogy nyávog?
2013. aug. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

én írtam a homeopátis cuccost és szeretnék tájékoztatni minden kétkedőt, hogy vajon melyik a jobb neki? amiben gyógynövények vannak CSAK vagy ami tele van szteroiddal? hm?

és igen előfordul, hogy nyugtató kell neki, az enyém konkrétan 3 félét kell szedjen, mert annyira fél mindentől ráadásul megnevelni se lehet és azt akkor sem lehet csináűlni, hogy az állatod miatt nem tehetsz semmit polcra. sok itt megint az okoskodó aki azt se tudja mi fán terem..de bioztos a DIPLOMÁS doki tudja rosszul...áááh

2013. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
úgy értettem, hogy miért írja egyből mindenki hogy ilyen meg olyan gyógyszer!? hogy lehet látatlanba? Lehet valami más baja van a cicának, nem kell mindjárt homeopátiázni meg egyéb gyógyszerekkel tömni hozzá teszem még mindig látatlanba!
2013. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!