Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány cicátok van?

Hány cicátok van?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek? Fiúk vagy lányok? Mi a nevük? Hogy néznek ki (szín)? Kintiek vagy bentiek?

Csak kíváncsiság. :D


2013. aug. 15. 12:31
1 2
 1/14 jerwis válasza:
1 db cica,lány,Makka,fekete,mivel panelba lakunk benti cica
2013. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mysticista ***** válasza:
4 van. mindegyiket úgy mentettük meg agyonveréstől. pötyő, bogyó, médi, és tündi
2013. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mysticista ***** válasza:
ja bentiek, családi ház, 29 F, tündi szürkés kékes, mint a burmai, a többi cirmos
2013. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6. Fido (7 éves szürke kinti-benti nőstény) Pici (1 éves fekete foltos benti kandúr) Bella (1 éves vörös foltos benti kandúr)Cila ( 2 éves Brit rövidszőrű ivartalanított nőstény) Batka (nemtom hány éves kinti-benti nőstény :D) Cilka( szürkés színű kinti kandúr, nem tudom hány éves, csak idecsapódott) :DD
2013. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Grafit, ezüstös-szürkés színe van, 3 éves, kislány, és benti cica mivel mi is panelosok vagyunk.


Szeretnék mellé egy tesót, de sajnos semmilyen macskát nem tűr meg maga mellett. Egyedül a hörcsögöt:)

2013. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy macskám van, Cirmóka, 3 éves kislány tricolor házimacs. Panelos vagyok, úgyhogy benti cica.


Már gondolkoztam tesón, de még nem jutottam végleges döntésre.

2013. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy koromfekete kandúrom van, a neve Golyó. Szerencsés cica mert már többször volt a halál torkában.
2013. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lánycica, 6 hónapos, amolyan házimacska fajta :)


A színét azt pontosan nem tudom meghatározni, az állatorvos hosszas töprengés után azt írta az oltási könyvébe, hogy krém színű. Attól függ, hogy esik rá a fény. Csak hogy érzékeltessem: olyan kicsit vöröses, de inkább világosbarna, mint amikor nagyon sok tejjel higítod fel a kávédat :D Egy tuti, világos a bundája :)


Majának hívják a kisasszonyt.

2013. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1 ivartalanított kiskandúr, Mütyi. 5 és fél hónapos. Maine Coon, fekete klasszikus cirmos, tehát sötétszürke az alapszíne. Szép kontrasztos. Benti cica, de már kivittük sétálni hámon.

Tervezünk egy testvérkét is neki, csak félünk az esetleges problémáktól, bár igen jó természetű a macskánk.

Egy fekete házimacson gondolkodunk, meg ami majd keresztezi az utunkat. (Valószínűleg ideiglenes befogadónál fogunk olyan cicát keresni, amelyik elvan egy másikkal és nem bánja, ha az háromszor nagyobb nála.) A kékek is a gyengéim. De tulajdonképpen mindegyik macskát szeretem.

2013. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as!

[link]

2013. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!