Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elképzelhető, hogy éjszaka...

Zotya... kérdése:

Elképzelhető, hogy éjszaka macska jár be az ablakon?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra keltem, hogy egy nagy nedves folt volt kör alakban az ágyam mellett, és a szobámban a földön lévő tárgyak fel voltak borulva. Én macskára tippelek. Vagy más is lehet?
2013. aug. 15. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ hol az ablak, a 10. emeleten pl eléggé kizárnám, a földszinten lehet.
2013. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vadidegen macskáról nehezen képzelem el, hogy bemerészkedik olyan szobába, ahol érzi, hogy ember van. Pláne ha csak résnyire van az ablak nyitva, nehéz lehet a menekülés - de ki tudja?

De a rámolást el tudom képzelni, mert a szemüvegemet leteszem elalvás előtt a fotel karjára, és rendre a földön találom meg, de én tudom, hogy a macskánk piszkálja le.:))

2013. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyél lisztet az ablakba, akkor látszik a lábnyoma, ha tényleg macska volt.
2013. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Macska, de akár nyest is lehet. Nálunk a cserepeket tolja el előszeretettel és átrendezi a padlást.
2013. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet macska. Múltkor láttam egy ilyen műsort, kamerát tettek egy macska nyakörvére és felvették, hogy mégis merre tud bandukolni. Simán bement más házába.
2013. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tetőtéri szobám van és teljesen ki volt tárva.
2013. aug. 15. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet, volt olyan cicám, amelyik az erkélyeken át rendszeresen belátogatott a szomszédba és ott is aludt az ágyban...

Ezt csak a szomszédtól tudom.

2013. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!