Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 2 db kilenc hetes kandúr...

Van 2 db kilenc hetes kandúr cicánk. Az egyik reggelre eltűnt? Ennyi idősen is elkóborolnak már? Attól félek vmi megfogta.

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én cicám(kandúr)9 hetesen kezdett el csavarogni.Aztán 11 hetesen többet már nem jött vissza...

De ilyenkor még nem a párzásért kóborolnak el,csak felmérik a területüket,vadásznak.(az enyém minden nap egy egérrel jött haza)

2009. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 hetes és kiengeded? Hát akkor mi le vagyunk maradva, mert 12 hetes cicáimat, csak felügyelettel szoktam kiengedni.
2009. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Szerintem teljesen természetes,hogy kint van,a cicus kóbor cica volt, 5 hetesen úgy találtam rá,és jobban tetszett neki a kinti lét.Ráadásul van egy szobamacskám aki már meg van 3 éve,és örökké megakarta verni a picit.

2009. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kint vannak, mert az istállóban laknak, 3 hete kaptuk őket.:(
2009. okt. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!