Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Árva cica nem mosakszik....

Árva cica nem mosakszik. Mikor tanulja meg?

Figyelt kérdés
5 hetes cicát találtunk. Most már lassan 9 hetes, de a fenekét nem nagyon tisztogatja. Ha nem törlöm meg neki, mindenhol kakanyomot hagy, ahova csak leül. Elkezd majd erre figyelni, vagy rá lehet valahogy szoktatni. (volt már cicánk, aki 6 hetesen került hozzánk, de neki ment a dolog)

2013. aug. 16. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én árva cicám is kicsit későn kezdte :) Most 5 hónapos, kb. 1,5 hónapja már nincs ezzel gond. Szerintem akkor fogja tisztogatni, mikor kialakul benne az igény a tisztaságra.
2013. aug. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdi majd, ne aggódj. Az én cicám is nagyon kicsi volt amikor hazahoztam, és nem volt előtte "példa". Taposni körülbelül 1 évesen kezdett el... Azóta sem tudja abbahagyni:)


Törölgesd csak neki, zavarni fogja, hogy vizes, és ösztönből lenyalja. Így egy idő után rájön.

2013. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hozzánk 6.5 hetesen került a macska, ő sem tisztogatta a fenekét. Mi törölgettük neki kb. 2 hétig. Aztán elkezdte szépen, lassan. Most 4 hónapos, de a fenék nyalogatás abból áll neki még mindig, hogy 2-3 naponta egyszer megnyalja, vág egy fancsali képet, és abbahagyja. :D
2013. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!