Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit bírnék tenni egy félkóbor...

Mit bírnék tenni egy félkóbor cicáért? (A félkóbor nálam annyit jelent, hogy van gazdája, de az annyit tett érte, hogy elnevezte, és néha ad neki egy kis kajamaradékot)

Figyelt kérdés

Tehát ez egy felnőtt cica, és szívem szerint befogadnám, de van már 7 cicám, és anyu nem engedi meg, hogy mégegy legyen.

Az a kóbor cica már felnőtt, és tud gondoskodni magáról, de télen szerintem mégis kéne valami segítség. Esténként megszoktam etetni, és a közelben van egy pajtaszerűség, ami teli van szénával, ott tud aludni. valami mást tudnék tenni érte??


12/L


2009. okt. 28. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ha van hét feltételezem hogy nyolcra is jutna hely és ellátás :) Csempézd fel magadhoz de ha már felviszed vigyél fel még1-et igy lesz 9 életed
2009. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a többiek kajáját szoktam neki odaadni, és foglalkozni is szoktam vele, tehát gyakorlatilag már az én cicám, csak a házba nem jöhet be, mert nem jön ki a többi cicával, és nincs alomra szokva.
2009. okt. 28. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb dolog, amit a kóbor cicákkal tehetünk, az ivartalanítás. Egyrészt nem fog ész nélkül szaladgálni az úton, nem fog verekedés miatt megsérülni, és megmentünk vele sok-sok halálra ítélt leendő kis cicaéletet, akiknek képtelenség lenne gazdát találni. Egyébként ha ő már megszokta a kinti létet, akkor nem is biztos hogy lakásban jól érezné magát, a pajtában tud aludni, enni-inni adsz neki, ha esetleg beteg, elviszed orvoshoz, ez elegendő.
2009. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mivel 7 cicánk van anyu nem vállalná ennek is az ivartalanítását, és nekem nincs annyi zsebpénzem, hogy kiivartalanítsam. de ha beteg lenne, akkor "feláldoznám" az összes filléremet. Amúgy szerintem egészségesebb mint egy átlag kóbor cica.Sőt, életében nem fázott meg, úgyhogy betegségtől nem kell félni. :)
2009. okt. 28. 21:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!