Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2. napja vannak nálunk a...

2. napja vannak nálunk a cicák, és csak ma bolhaírtó spray-tünk, érdemes az egész lakást kitakarítani ahol voltak?

Figyelt kérdés

Menhelyről hoztuk őket, és csak ma álltunk neki a FrontLine bolhaírtó spray-jel, és rengeteg jött belőlük. Ágyneműket cseréltünk, és az ő dolgaikat is patyolat tisztára sikáltuk.

De érdemes lenne az egész lakást feltakarítani?



2013. aug. 18. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Megéri egy Neostomozanos spriccelés és felmosás.
2013. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
55%
Szerintem azért nem kell eltúlozni a dolgot, a bolhák nagyon jól elvannak a macskákban, nem lepik el 1 nap alatt az egész lakást. Nameg ha emberre megy 1-2, hát nagykaland, észre sem lehet venni. Hacsak nem sterizálod állandóan a cicákat, még látni fogsz néha egy pár bolhát nagyritkán. :D Persze ha észreveszed, hogy a házban is elszaporodnak, akkor a napi fürdés legyen meg, akár cserélj ágyneműt is, de amíg egyértelmű jelét nem látod annak, hogy a bolhák tömegesen átköltöznek rád, addig nem kell karantén alá zárni a házat. :)
2013. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én láttam már csúnyát...porszívozz fel és moss fel mindennap...mert különben kölcsönözheted a gőzölőt és 3 hétig mindennap gőzölhetsz, vagy megvehetsz egy csomó kencét és semmit sem hat! Ősszel, télen jól elvannak aztán tavasszal kikelnek és jövő nyárra "szépek" lesztek! Azok a bolhák már most lerakhatták a petéiket! Nem hasraütöttem, megtörtént eset!!!! Sőt a cicáknak is vehetnél olyan szert ami a lárvákat is elpusztítja!Nálunk kapható ilyen... Mert oda is szépen lepetéznek és belőlük is ki kelnek majd egy jó pár hónap múlva! Hidd el mocskos kis lények! A fehér kövön nem lehet összeszedni, mert a ro...dék odaugrik a fekete fugára! Hát honnan tudja?? De ha mást nem is akkor legalább mindennap porszívózz fel és moss fel jó forró vízzel azt nem szeretik (ezért jó a gőzölő, meg mert kis helyekre is bemegy) mert különben bemennek minden zeg-zugba és komolyan, 2-3 hónapba telik kiirtani! Sok sikert!
2013. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!