Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ellés után lehetséges...

Macska ellés után lehetséges hogy maradt benne kiscica, vagy csak a belei "szórakoznak"? tapasztalat? (bunkó válaszolók kíméljenek! )

Figyelt kérdés
ma délután megellett a cicám,4 kiscica lett egészségesek, most este simogattam az anyacicát,és mintha éreznék benne még egy kiscicát,de nem vagyok benne biztos.vérezni nem vérzik.nincs rossz kedve,rendesen eszik-iszik.kérdésem lenne hogy járt már valaki így hogy úgy érezte közben nem volt benne már cica,vagy várjak holnapig,hátha megellik (ami kicsit késő lenne) vagy remények reményével keressek fel egy állatorvost hátha van ügyelet holnap is.?!
2013. aug. 20. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, elofordulhatm hogy maradt benne kiscica. Normalisabb helyeken van ugyelet mindig. En a helyedbe holnap keresnek!
2013. aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!holnap délelőtt ha még mindig érzek valamit a pocakjában akkor megpróbálom az állat kórházat vagy klinikát,remélem nem lesz baja,meg valamelyik nyitva van :/
2013. aug. 20. 01:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet benne kiscica,de szerintem csak a kicsi helyét érezted a méhben.
2013. aug. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vicuska87 ***** válasza:
Lehet benne természetesen... ilyenkor kap egy szurit, hogy és attól kompletten végezzen a szüléssel!
2013. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Holnap délelőttre simán nagyobb baj lehet. Ha már szaporítasz legalább legyen benned annyi, hogy elviszed orvoshoz te szerencsétlen.
2013. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,szerintem meg te vagy a szerencsétlen,vagy csak nehezedre esett elolvasni azt a mondatot hogy bunkó válaszolók kíméljenek? többieknek köszönöm a választ,jött orvos,és nincs benne cica,csak fel volt puffadva azt mondta.és a cicák is teljesen egészségesek.csak én reagáltam túl :)
2013. aug. 20. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

'kedves' utolso valaszolo, amint latod hivott hozza allatorvost! Sok mas ember ul otthon es var a csodara, de o meg augusztus 20.-an is kihivta a dokit.

Amugy orulok, hogy nincs nagy baj:) jo cicazast!

2013. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!