Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meglehet tanitani 1 honapos...

Meglehet tanitani 1 honapos cicanak, hogy nappal jatszon es ejjel aludjon?

Figyelt kérdés
Tippeket kernek , mert 4 napja reggel 5-6 orakkor mar ugral a fejemen:).Nektek mi valt be ?

2013. aug. 20. 00:59
 1/10 anonim válasza:
nappal alszanak éjjel vadásznak(jelen esetben ugye játszanak) :D ösztön. nálunk régen mindig akkor akart játszani vmi csörgőssel mikor aludni készültünk
2013. aug. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nappal alaposan le kell fárasztani és akkor éjjel valószínűleg aludni fog.
2013. aug. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zárd be valahova, vagy tömd tele kajával, akkor aludni fog jó ideig. De legjobb ha becsukod valahova. Vagy ahol alszol, ott csukd be az ajtót.
2013. aug. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is egy szobába vagyunk vele,és ugyanez volt.játsz vele lefekvés előtt 2 órával addigra mire lefekszetek kipihegi magát és alszik.de azt ne várd hogy 10 ig aludjon.kiscicák nagyon játékosak.enyém négy hónapos és esténként hol alszik hol nem.de reggelente csendben játszik.minél nagyobb lesz annál könnyebb.
2013. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszonom a tanacsokat !
2013. aug. 20. 13:16
 6/10 Vicuska87 ***** válasza:

1 hónapos cica mit keres nálad????

Neki még az anyja mellett a helye, ő még biztosan nem ugrál, hisz még menni is nehezen tud!


Majd mellég fog a biológiai órája beállni úgy 6 hónaposan....

2013. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én cicám is 1 hónapos volt mikor az utcán találtuk..miért kell mindjárt vádaskodni? Lehet ők is találták! hagyták volna az utcán vagy én hagytam volna az utcán vállatvonva hogy "hát neki még az anyja mellett a helye"?
2013. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és köszöni, nagyon szépen tudott ugrálni...
2013. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen talaltuk arva cica , es nagyon virgonc , ugral ide-oda
2013. aug. 21. 01:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha talált cica, neked kell tanitani az anyja helyett a helyes kaki, pisi, hogy kell elásni, egy kaparófát vinni neki, megfogni a 2 pici első tappancsát és mutatni, hogy kell kaparni. Megtanitani hogyan mosakodjon,ha még nem tud rendesen.Én biztos hogy bent tartanám, annyi ideig, hogy féregtelenités, első oltások, nehogy elkapjon valami betegséget. Éjjel élénkek a cicák, de nem zárnám ki a szobából, annyit sirna, kaparná az ajtót,biztos beengedném.
2023. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!