Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha ivartalanítom a cicát,...

Ha ivartalanítom a cicát, akkor utána örökre Sterilised tápot kapjon? (többi lent)

Figyelt kérdés

Royal Canin-os vagyok, nekem ez a megfelelő. Úgy gondoltam, hogy, ugye kapja a Kitten 36-ot fél éves koráig. Akkor ivartalaníttatom. Ezután kapja a Kitten Sterilised-et 1 éves koráig. Utána min. egy évig(úgy gondoltam) kapja a Ster.-t és ezután átállok a rendes tápra. Vagy mindig a speckó tápot kapja, hogy ne hízzon el vagy stb.? Köszi szépen előre is!



Jah még valami :) Kérdés a kérdésben...

Szerintetek ez nagyon csicsás? Nekem annyira bejön *.* Sokkal jobb szerintem a ketrec.

[link]


2013. aug. 21. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt így túlbonyolítani.Kapja ugyanazt a tápot mint eddig csak 3/4 részét.
2013. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejön...nem csicsás. Amugy meg ha nagyon akarod akkor adhatsz neki egész életében steril tápot de felesleges. Elég ha hetente egyszer adsz neki sterilt.
2013. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha kandúr, akkor szerintem sterillel etesd, csak mert ivartalanítás után, ők hajlamosak a húgykövességre.
2013. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Még nem igazán egyértelmű az arány, hogy mi legyen, de kigondoljuk!
2013. aug. 21. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!