Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit rövidszőrű tulajdonosok!...

Brit rövidszőrű tulajdonosok! Honnan, mennyiért?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk egy brit rövidszőrű kiscicát vásárolni. Ti hol vettétek a sajátotokat, mennyire vagytok elégedettek és mennyiért vettétek kedvenceteket?

ÉS: szerintetek ők fajtiszta cicák?

[link]

[link]

[link]

Köszönöm :)


2013. aug. 22. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem értek hozzá eléggé de nekem úgy tűnik, hogy ők sima házi cicák... Az első a galambszürke ugyanolyan, mint a mienk, ő is sima házi. Amúgy aranyosak, de törzskönyv nélkül ne adj ki cicáért pénzt. Akkor inkább fogadj örökbe sima házi macskát, de tk nélkül tényleg ne vegyél sztem.
2013. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egy törzskönyves, jó szülőktől származó cicát 70-100.000 ft körül tudsz csak venni. Persze biztosan lehet olcsóbban is, de az igazi, jó tenyésztők megkérik az árát.

A képeken gyanús, hogy azok nem brit rövidszőrűek, azoknak a füle szélesebb szokott lenni, tömöttebb lenne a bundájuk. Bár ez csak az én véleményem, picik még a cicák, de a törzskönyv mindent eldönt úgyis.

2013. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menhelyen is simán találsz brit cicusokat. Mert a drága gazdi kipakolta őket az utcára. Szerintem semmiképpen ne vegyél! A menhelyeken annyi szegény cicus várja a gazdit, hogy sokszor altatni kell helyhiány miatt. Nekem brit keverékem van, barátaimtól kaptam, mert náluk született. Már szép nagy felnőttmacska lett belőle! De ezek a képen biztos, hogy nem brit macskák. Ilyet biztos találsz bármelyik menhelyen. A Gyömrői Árvácskák Állatotthont is ajánlom! Helyes cicusaik vannak, és ők is nagyon rendesek. :)
2013. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!