Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Májbeteg cicák tulajdonosai?

Májbeteg cicák tulajdonosai?

Figyelt kérdés

Cicámnál ma májbetegséget diagnosztizáltak. Az egyik értéke 7x akkora mint amennyi a referencia érték.

Most kap gyógytápot, gyógyszereket.

Azt mondta a doki, hogy van esély rá, hogy teljesen helyre jön,de az is lehet, hogy már egész életében gyógyszerekre fog szorulni.

Nektek mi a tapasztalatotok? Meggyógyult a cicátok, vagy maradt a gyógyszerezés és a gyógytáp?


2013. aug. 22. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Benti cica? Mit evett,hogy idejutott?

Remélem rendbejön.

2013. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Benti cica. És mivel húgyköves is, ezért csakis és kizárólag RC Urinary tápot evett. Most heti váltásban kell ennie ezt és a májvédőset.
2013. aug. 22. 18:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy benti cicám,és csak érdeklődök,hogy miért alakulhatott ki nála?

Előtte mit kapott? nyershúst kapott?

2013. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kapott. Mint írtam, csakis és kizárólag gyógytápot evett, semmi mást nem szabad neki, mert húgyköves. Még csak jutalomfalatokat sem kap.
2013. aug. 22. 23:32
 5/10 Vicuska87 ***** válasza:

Az szép!


Azon se csodálkoznék ha az RC-től lenne!


MIndenképp áttérnék a taste of wild vagy orijen vagy acana tápra! És a 100%-os konzervekre alutasakosokra (applaws, almo nature, porta21, schesir, cosma)

2013. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezeknek nincsenek gyógytápjaik. A Hill's-nek van még meg a Trovet-nek. A Trovet nem vált be, a Hill's-t nem próbáltuk, de szerintem kb ugyan ott lennénk mint az RC-vel.

És nagyon komolyan húgyköves a cica, már műtötték is, ha csak 1-2 hétig nem a gyógytápot eszi, már látszik, hogy alig tud pisilni.

2013. aug. 23. 10:21
 7/10 Vicuska87 ***** válasza:
Ezek a tápok alapból hypoallergének, ha megnézed az összetevőket, akkor testhosszal befutók!
2013. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De nem hypoallergénnek kell lenniük....
2013. aug. 23. 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én cicám kint-benti cica volt. Egyszer nem jött haza öt napig, 5 nap után totál lesoványodva majd összeesve jött haza. Egyből doki... valami mérget evett, mája bedurrant veséi szívzöreje lett. Kapott gyógyszereket és még gyönyörűséges fél évet... sajnos el kellett altatni mert a mája végleg feladta :( a máj egy kényes dolog, nehezen regenerálódik sajnos.
2013. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Basszus az en cicám is a RC ette 10 evif és most ugyanez :(
2019. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!