Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lehet adni a kiscicáknak...

Mikor lehet adni a kiscicáknak bolti tejet? Most 2 hónaposak.

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem szabad adni nekik, csak hasmenésük lesz tőle.
2013. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 5 hetes és már egy hete azt kap, eddig semmi baja nem történt. Anno az anyja is kapott tejet..
2013. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Már bőven, sőt már 1 hónaposan is nyugodtan lehet
2013. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Ez egy idióta régi szokás, hogy a macska tejet iszik.


Az egér is eszik sajtot, de ha sokat adsz neki belehal.


A macskának hasmenése van a tejtől, pláne az agyon tisztított, felvizezett, UHT tejektől. Meg a tehéntejtől...

Ne adj neki tejet, mert fosik tőle. Gondolom te sem szeretsz fosni, ők sem szeretnek... Utána majd veheted neki a méregdrága RC tápokat ami megfogja a hasát. Állatpatikában kapható, barna-fehér zacskós Royal Canin, 400 G 1600 ft.


Megéri?

2013. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
NE, NE, NE! Isten őrizzen tőle! Ne adj neki tehéntejet, mert a macska nem tudja megemészteni a tehéntej laktózát! És igen, fosni fog tőle hosszú távon.
2013. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
58%
Én a cicámnak kiskora óta bolti tejet adok sőt amikor kaptam nem volt képes még normális kaját enni ezért cumisüvegből adtunk neki tejet és nem lett tőle semmi baja!
2013. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!