Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kedves, gazdiszerető, bújós...

Kedves, gazdiszerető, bújós macskafajták?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik jövő évi ballagásomra egy cicát kapok. Olyan fajtákat keresek amik nagyon bújósak, hagyják magukat dédelgetni (nyugi nem nyúznám őt egyfolytában (: )Az is fontos lenne, hogy ne váltson ki túl nagy allergiás tüneteket. Amm az allergia tüneteinek nagysága attól is függ hogy mekkora a macska bundája? Mármint nagyobb annak az esélye, hogy valaki egy hosszúszőrű macskára "jobban" allergiás"? Köszi a válaszokat :)

2013. aug. 23. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ragdoll :)
2013. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kedvesség, bújósság nem annyira fajtafüggő, mint gondolnád. Egyedfüggő. Bármilyen fajtájú macska lehet bújós, a legegyszerűbb házimacska is. Ez olyan, hogy kik a kedvesebbek a japánok vagy a bantu négerek?


Allergia több dologra is előjöhet. Vannak akik a szőrre allergiásak és vannak akik a macska nyálára, amit ugye szintén a szőrére ken, mivel nyalja magát.

2013. aug. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fajtát azt nem tudok mondani... Nekem Maine Coon-jaim vannak hát nem annyira bújósak és nem is ölbecicák, de legalább nem karmolnak. Én allergiás vagyok a macskaszőrre, de csak ilyenkor (augusztustól novemberig)jön elő. Ugye a manie coonok hosszú szőrűek és mivel én kefélgetem a szőrüket nem hullik annyira. Van két kinti cicám is, akik szintén vedlenek és náluk sokkal jobban elő jön az allergiám.
2013. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kutya222 ***** válasza:
nekem sima házicicám van és nagyon bujus van amikor még a butornak is nekimegy csak simogassam :) ééén iiimádom de néha ideges vagyok rá mert hiperaktivizálja magát és rohangál a lakásba utánna meg elszik egész nap imádni valo
2013. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!