Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bengáli macskát honnan szerezh...

Bengáli macskát honnan szerezhetek és mennyiért, ugyanolyan, mint a házi cic természetre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem tudom honnan és mennyiért szerezte az ismerősöm,de nagyon vad volt, nem lehetett egyedül hagyni,vitte magával dolgozni,otthon rendetlenkedett,mindent levert, helyből 2métert ugrott a pár hónapos macska, de láttam olyan videót ahol a gerendára felugrik az ágyról.aztán ellopták neki, azt hiszem valami 50 vagy 70 ezerért vették, rendőrséggel kerestették olyan drága volt, meg hát szerették is. nagyon gyönyörű macska,de lakásba kellene tartanod,hogy ne vigyék el, ha meg bent tartod akkor te bolondulsz meg! Nem tudom ki az aki ezt bírja,de te tudod! Remélem ez segített és nem veszel,hanem inkább örökbefogadsz valamelyik alapítványtól egy árva lelket!
2013. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem, nem igy nem vállalhatom, hisz szinte vadmacska... Csak olyan gyönyörűűűű : )
2013. aug. 26. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy szép..de az hogy mindig ott kell hogy legyél...rosszabb mint egy csecsemő, mert az legalább nem ugrál a konyhaszekrény tetejére... :D
2013. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
70.000 Ft-ért biztos nem Bengálija volt....
2013. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem bengálim van. A bengáli kimondottan benti cica és kutyatermészetű. Rág , visszahozza a labdát stb. Az enyém nem vad. Sokat kell vele foglalkozni ( mint a kutyákkal is) . Sosem kéne más cica!!!
2014. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor többe került, nem tudom, de az volt neki! Nem kell így leszólni mindjárt, te honnan tudod mije volt?
2014. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az van! Sokkal okosabb a házinál, kutya természetű. Sosem kéne már más fajta. ;)
2015. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!