Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nátha lenne? Altatás után.

Nátha lenne? Altatás után.

Figyelt kérdés

A segítségeteket kérem.

Macska 8 éves ivartalanított lány.

Fogproblémák miatt szerdán fogkő leszedésen volt, egy fogat kihúztak. Szerdán délben. Ott kellet hagyni, mert reggel vittük, és meg is akarták csiláni aznap. Egykor már fent volt, kapott antibiotikumot két hétig hatót, infúziót és 3 körül itthon volt. Már este evett, és ugrált is, viszont nem aludt csak pénteken, kb 1,5 napig nem aludt. Hétvégén már jól volt, az étvágya jó, alom rendben. Viszont hétfőn reggeli után lefeküdt, és egész nap szunyokált, és tüsszögött. Megfázott? Sajnos csütörtökön már kint volt az erkélyen, akkor még nem nagyon aludt, de láttam rajta, hogy fáradt. De beszélgetős nyávogós volt.

Tegnap reggel óta tüsszög. Egész nap alszik, fekszik néha néha helyet változtat. Mára már kicsit mérséklődött a tüsszögés, de még mindig egész nap alszik, és kedvetlen. Enni eszik.

Szerda óta kap Vetridmg-t, Prelsan szirupot immunerősítők.

Az orra nem taknyos. Igazából a kedvetlensége, és az hogy egész nap alszik, fekszik. Ez zavar. Mert hétvégén már jött-ment, nem volt még akkor sem fitt, de jobb volt mint most.

Takargatom egész nap, nem látom hogy remegne, és nem érzem azt sem, hogy forróbb lenne.

Mivel két hétig tartó antibiotikumot kapott, így most nem tudom mi legyen. 8 éves, és szerintem azért nem aludt másfél napig, mert otthagytuk műtét előtt. Még sosem tettük. Megviselte.

Nem akarom, hogy megint antibiotikumot kapjon, ha még mindig, és még vagy egy hétig a szervezetében van a másik. Nem akarom kitenni újabb stessznek sem, ha nem muszáj. Nagyon tanácstalan vagyok.



2013. aug. 27. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy telefon az orvosodnak a helyzetről?
2013. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ismerem az orvost, és nem is különösebben bízok benne. Sajnos még nem találtam meg az igazit.

Amikor haza huztuk felhívtam, mert folyamatosan maga alá pisilt, és csöpögött belőle. Azt mondta, nem baj. Amikor észrevettem, hogy nem alszik, akkor is felhívtam, arra is ezt mondta. Igazából mivel most ilyen legyengült állapotban van, azon gondolkoztam, hogy kihívok orovost. De kit? Tudotok megbízhatót? Nem tudom, hogy jót tenne-e a szervezetének egy újabb antibiotikum (plsz még ami benne van kb egy hétig). A fogkő leszedés előtt semmi baja nem volt, most meg egy hete nem alszok. Azt sem akarom, hogy baja legyen természetesen.

2013. aug. 28. 09:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Háta tudok.
2013. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!