Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám idegesit, folyamatosan...

A cicám idegesit, folyamatosan nyávod, talán hiányzom neki?

Figyelt kérdés
Van 2 cicám kb 5 hónaposak és a szobám elött vannak fák oda fel ülnek és nyávognak ameddig ki nem megyek és ha visza jövök futnak oda és nyávognak.. mit csinájak? Talán azt akarják hogy ki menyek?

2013. aug. 27. 22:33
 1/6 anonim válasza:
100%
nem lehet hogy éehsek ,vagy lehet hogy csak hiányzól nekik
2013. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Te hiányoznál egy macskának?A macskáknak nem hiányzanak az emberek mikor fogjátok már fel?Elvannak emberek nélkül.A gond pedig az, hogy éhesek és táplálékforrást látnak benned.
2013. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szerintem törődj velük többet, vagy etesd őket rendszeresebben és akkor nem lesz gond:)

Két cica tulajdonosa xxx

2013. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden nap kinnt vagyok velük vagy 3 orát vagy többet van kajájuk ,inniük is
2013. aug. 28. 00:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerinted....-.- semmit nem tudsz a macskákról! Ez ugyan az mintha azt mondanád ismerősőd nem hiányol néha téged..-.- a macska is érző lény, és érzem hogy szeret..
2013. aug. 28. 00:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is érzem mikor a whiskasos dobozt tartom a kezemben és rohan felém hogy zabáljon végre :D Aztán mikor jóllakik kikéredzkedik és napokig megint nem látom :D Pedig szeretve volt a macska
2013. aug. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!