Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a szomszédom...

Mit csináljak ha a szomszédom folyton ellopja a macskámat?

Figyelt kérdés

Kirándulni voltunk két hete pár napra és akkor magához vette etettte,itatta mikor már volt valaki akit megbíztunk ezzel..és utólag kiderült hogy vele is aludt!!Azóta akárhogy próbáljuk visszaszokatni folyton átjár az a nő meg eteti,simogatja,beviszi a házába..eddig SOHA sehova nem járt el most meg alig van itthon és tele van sebekkel mert közben összekap a környék macskáival.Mit csináljak?Nekem az a macska az életem én imádom őt miért nem érzi?És hogy mondjam meg finoman a nőnek hogy hagyja békén?

14/l



2013. aug. 28. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mond meg neki szépen kedvesen, mosolyogva, hogy Kedves xy néni, nagyon hálás vagyok, hogy gondoskodott a cicámról, de most szeretném megkérni, hogy ne tegye, mert nem tesz jót neki ez a kétlakiság.

Vagy egy másik ötlet: mondd azt, hogy fertőző betegsége van :-)

2013. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát asszem inkább az elsőt választom xD

már próbáltuk megmondani de nem nagyon érdekli a dolog:/ az egyik szomszéduk csak miattunk addott a nőnek egy kis aranyos kölyökcicát hogy neki is legyen és ne a miénket zaklassa de nem kellett neki!azt mondta ő ellessz a mi macskánkal is!az a baj hogy még kicsi vagyok és szerintem inkább a szüleimnek kéne megmondaniuk rájuk csak jobban hallgatna csak őket ez a dolog nem nagyon izgatja:(

2013. aug. 28. 08:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hát ne finomkodjunk itt kérem! Mond meg neki kerek perec hogy megértse ő a te macskád és te szereted, neked a mindened és ne vegye már el tőled! Hát én komolyan megmondanám a magamét! Nem tudom mit képzelnek egyes emberek! Vidd be magadhoz (ha teheted) kényesztesd el, aludj vele te is, és ne engedd ki egy darabig! újra meg fog szeretni ha ezt csinálod, a kaja meg a törődés az teszi náluk a kötődést!
2013. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ne hagyd magad! Olyan nincs hogy kicsi vagy! Ami a tiéd az a tiéd! Ha nem hallgat a szép szóra akkor fenyegetőzz egy kicsit a rendőrséggel ,hátha elhiszi...(mert gondolom amúgy nem csinálnak semmit ilyen esetben a rendőrök!)
2013. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen a szomszédom is ezt mondja...most behozzuk,próbáljuk ideszokatni de úgy megváltozott:(már semmi más nem érdekli mindig elszökik mert az a nő mindig a LEGDRÁGÁBB kajákkal meg májpástétomokkal eteti nekem meg nincs ilyenre pénzem a szüleim szerint meg baromság egy macskának ilyeneket venni:(

hát ha mégegyszer találkozok vele én megmondom a magamét!!

2013. aug. 28. 09:09
 6/11 anonim ***** válasza:
jól teszed! De nem kell a legdrágább kaja, (azért ha van a hűtőbe májkrém nyúlj le belőle egy kis kukacnyit a cicának :D) inkább vidd be a szobádba ha tudod! Ne aggódj ha egy darabig nem engeded el (kínzásnak hangzik de nem az) és csak szeretgeted akkor nem fog odamenni! És ha bent tartod egy ideig akkor már a néni sem fogja keresni! Amúgy ha nincs ivartalanítva akkor nem ártana neki! (nálunk 7000,- kan cicának)
2013. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
már hónapok óta mondom a szüleimnek hogy ivartalanítsuk de azt mondják nem érdekli őket meg hogy hagyjam már azt a hülye macskát:(((
2013. aug. 28. 09:59
 8/11 anonim ***** válasza:
mindegy, próbáld meg bevinni, vagy bezárni akkor egy helyiségbe! Lehet le pontozni, de én biztos is, ha ekkora lennék, szülők nuku, bezárnám a macskát, hogy ne szeresse el a szomszéd!
2013. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon kedves vagy most épp bent van és szunyókál:)
2013. aug. 28. 13:17
 10/11 anonim ***** válasza:
nagyon jó! szeretgesd, adj neki ennit, valami jutalomfalatot is adhatsz neki! Majd újra odaszokik!
2013. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!