Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ragdoll macska tenyészetek?...

Ragdoll macska tenyészetek? Mennyibe kerül egy minőségi ragdoll cicus?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgytűnik végre ballagásra kaphatok egy cicát. A ragdoll volt a legszimpatikusabb. Néztem több zenyészetet is, de így nem nagyon tudom eldönteni melyik milyen minőségi macskákat árulhat. A cicát természetesen nem tenyésztésre használnám, de szívesen vinném kiállításokra. Szóval.. Tudtok jó tenyészeteket Bp közelében? Lehetőleg nem a legdrágábbat javasoljátok, de azt se szeretném ha beteges, csúnysácska lenne :) Köszi a válaszokat !

2013. aug. 28. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
80.000 -100.000 körül van egy picur. Néztem már én is :/ (ha valóban minőségi a tenyésztő akkor ennyi)
2013. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon jó tenyészet: [link]

80.000 Ft alatt ilyen cicát nem éri megvenni, betegesek általában. Én is majd innen szeretnék egy cicát! Szerintem gyönyörűek :)

2013. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg minőségi cicát szeretnél, olyat aki a kiállításon jól szerepel, az 100-130 ezer forintba kerül. A 80 ezres kategóriás ragdollok is fajtatiszta édes cicusok,de kiállításra nem érdemes vinni őket.

Üdv.: Egy kiállításokra járó ragdoll gazdi :)

2013. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) 100-110ezer még talán beleférne! Vagyis azt mondjátok ennyiért kaphatok egy kiállításra való cicát is? Amúgy kiállításokon mit néznek egy ragdoll macskán? Esetleg leírjátok vagy linkeltek egy oldalt ahol ezt részletesen leírják? :)
2013. aug. 29. 08:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! És itt milyenek az árak? Olcsóbbak mint a Diamonds Ragdollsban? Vagy erről nem tudsz :)
2013. szept. 4. 18:53
 6/6 anonim válasza:
Májusban voltunk kiállításon, ott 110 e Ft-t mondtak.
2013. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!