Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyiptomi macskaszobrot hol...

Egyiptomi macskaszobrot hol kapok?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy ide írom, azaz ide is. Remélem egy macska mániás :) tud segíteni.

ilyet hol kapok: [link]

Pont ilyet keresek csak nem töröttet mint ez a vaterás :( hanem újat, nagyon nagy örömöt szereznék anyukámnak, ha találnék valahol egy ilyen egyiptomi stílusú macskaszobrot.

Cserépvárost néztem már... Bp-en a régiség üzleteket bejártam. Újat szeretnék venni, fát, és letisztultat, feketét vagy barnát.

Köszönöm előre is a segítséget!



#macska #egyiptomi #macsak szobor
2013. aug. 28. 20:48
 1/4 anonim válasza:
Elég sok ajándékboltban lehet kapni, általában Tescokban a külső részen szoktak lenni olyan ajándékboltok, amik tele vannak ilyen macskaszobrokkal. (Nálunk a Tescoban az ilyen boltban van vagy 30 macskaszobor, mindenféle kivitelben)
2013. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vattil válasza:
De a legjobbak Egyiptomi macskaszoborboltban találhatóak!
2013. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben szétnézek mi van itt Törökbálinton bár minden nap járok de még nem láttam.

És olyat hol találok kedves 2. válaszadó? -.-

2013. szept. 2. 22:16
 4/4 Vattil válasza:
Egyiptom
2013. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!