Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok olyan állatorvost...

Tudtok olyan állatorvost Kecskemét környékén, aki 10. 000Ft alatt végez el nőstény macskán ivartalanítást?

Figyelt kérdés
A macskám kb. 2 éves lehet, és folyamatosan hozza világra a nem kívánt kiscicákat. Mivel már nem győzzük elajándékozni őket, így az ivartalanítás mellett döntöttünk, de szeretnénk 10.000Ft-nál olcsóbban megúszni. Lehetséges ez? Válaszotokat előre is köszönöm :)

#ivartalanítás #Kecskemét környéke
2013. aug. 29. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyat tudok, ahol 10.000 Ft-ért ivartalanítanak. Illetve, ha hasas már a cica akkor plusz 1500 Ft. Legalábbis május körül annyiba került, nem gondolnám, hogy azóta emelkedett az ár! De most ősszel biztos lesznek megint ivartalanítási akciók, figyeld majd!
2013. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy lehet értesülni az ilyen akciókról? Van esetleg olyan honlap, ahova ki szokták írni, vagy csak nyitott szemmel kell járni a városban?
2013. aug. 30. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én facebook oldalon láttam tavasszal, de a www.menhely.eu oldalra felszokták rakni, meg a Menhely az Állatokért Alapítvány facebook oldalára. Mondjuk ebben szerintem inkább konkrétan kecskeméti rendelők szoktak benne lenni. Egyébként Kecskeméten a Halasi úti Petcity, aki 10.000 Ftért ivartalanít. Ha látom az akciót, akkor írok majd ide :)
2013. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. szept. 1. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!