Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Royal Canin helyett Purina?

Royal Canin helyett Purina?

Figyelt kérdés
Royal Canin sensitivity control (veterinary) helyett a Purina one sensitive is megteszi? Dokitól van ma első nap a RC de ha ezt kell neki adni ezentúl az elég húzós lesz anyagilag. Purina mégiscsak olcsóbb és elvileg ugyan olyan emésztés segítő kényes pocakú tappancsosoknak jó.

2013. aug. 29. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost, mindenképpen. Lehet, hogy megteszi, és egy átlagos helyzetben nem rossz táp a Purina, de a Royal Canin az mégiscsak egy prémium táp. Amikor az én cicám volt beteg az orvos RC hasfogó tápot írt fel (nem tudom a nevét, barna a zacskója). Ebből 1600 ft 400 g... Én vettem helyette a Fressnapfban egy olcsóbb 500 ft körüli gyógytápot a cicának, de semmit nem ért. Aztán megvettem neki a RC-t, és elmúlt a hasmenése.
2013. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a purina one-nál jobbra is válthatnál, hasonló árban. Bár nem olvastam az összetevőit, tuti messze van a RC-tól. Persze a cicának jó lenne, de ár/érték arányban jobban is kijöhetsz másik táppal.

Ha direkt azt a tápot írta fel az orvos, akkor tőle érdeklődj.

2013. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm ment a zöld kéz.
2013. aug. 29. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:
én is a Purina-n gondolkodok, mert a többi rettenet drága! Valaki nem találta meg az összetételét??
2013. aug. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ez, nálunk bevált, bár nem a Sensitivet adom a cicának:

[link]

2013. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a Hills is ennyibe kerül igaz a 300 vagy 400 g-os de több a hústartalma,50-60 % azt hiszem!

itt az én kérdésem, ha valaki válaszolna azt megköszönném!

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__4784174-mi-a..

2013. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valamiért gyógytápot javasol az orvos, mindig meg kell kérdezni, hogy tud-e ajánlani valami mást is. Ha beteg az állat, nagyon oda kell figyelni. Vagy bevállalni azt, hogy megveszem az olcsót (ami a legtöbbször szemét, még egy egészséges macskának is) és nem gyógyul meg, vagy rontok az állapotán. Az sem pénztárcakímélőbb.

A purina one nem rossz táp egyébként, olyan középkategória, de én nem adnám beteg vagy huzamosabb ideig a macskámnak. Nekem royal canin-t esznek 3-an, havi egy csomag elég a nedves mellett. Amíg, mert én is etettem régen a whiskas és társaival, mert még nem tudtam, hogy nagyon nem kéne. szóval ezekből a tápokból sokkal több kellett. Mert jóval kevesebb a tápértéke.

Te hús ennél, vagy olcsó műbeles virslit? Persze, néha jó a virsli, nem mondom, hogy nem de azon nem lehet élni.

2015. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!