Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti, ivartalanított macskána...

Benti, ivartalanított macskának a Royal Canin Sterilized vagy az Acana táp a jobb?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy az Acana alapból jobb táp, de nincs belőle ivartalanított változat.

2013. aug. 30. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a cica? Milyen nemű? Mit evett eddig?

Megmondom őszintén, hogy nekem alapvetően sokkal szimpatikusabb lenne az Acana az ára és az összetétele miatt is, DE tény és való, hogy mindhárom macskám (egy kinti házicica, és két benti skót lógófülű) a Royaltól a legszebb, és szívesebben is eszik. Pedig elég sokáig ettek Acanát is, de valahogy nem volt az igazi.

2013. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Maxitabi ***** válasza:

Azért nincs neki,mert a cég filozófiája szerint minden macska egyféle tápot kap,ahogy a zsákmányállatok sem különféle ízesítésűek. Minden macskatápjuk minden életkorban és minden típusú macskának adható..Mivel nincsen benne semmi olyan,ami nem kellene egy tápba,ill minden benne van,ami egy cicának kellhet!

(Olvasd el az acana.hu vagy az orijen.hu oldal leírásait)

Nálam nagyon beváltak a tápok (a és o),a kasztrált és a sterilizált cicáim 3 éve ezeket eszik és nagyon szépek.Egy baj van csak-a nagytestű MC-mnek kicsit kicsik a táp szemcséi,de simán eszi..

Ja-az RC fajtatápját jutiként néha kapja-az nagy méretű-és rá van kattanva-mint a kábszerre (biztos van benne valami ízfokozó)-de ettől függetlenül nem azt kapja fő kajaként,mert az összetétele nem tetszik.

Szóval az acana szerintem jobb, ivartalanított cicáknak is szuper. De neked kell eldöntened végül is..

2013. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Brit Sterilised táppal etetek,de ha megteheted az Acanát,akkor azt vedd.
2013. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!