Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil be a macskám?

Miért pisil be a macskám?

Figyelt kérdés
A macskámat júniusban vettem. Teljesen szobatiszta kandúr cica, mindig az almot használja. Sokszor viszont az elöl hagyott papucsokba, földön lévő hátizsákokra pisil. Általában akkor, ha nem engedem ki az udvarra. Mintha bosszúból csinálná. Mit lehetne csinálni vele?
2013. aug. 31. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak területet jelöl. Vagy túl piszkosnak találja a macskaalmot. Az én macskáim csakis a tiszta almot használják, ha már kicsit szaglik (pl. nem kaparták be), nem mennek bele.
2013. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mi nálunk is előfordul el és mi megkérdeztük az egyik állatorvos ismerősünket és az azt mondta hogy így bosszulja meg ezeket a dolgokat, hisz másképp hogyan mutatná ki nekünk?

Szóval jól gondolod, ez az ő személyes bosszúja.

2013. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mit lehetne tenni ellene? Nyilván odafigyelek, hogy ne legyen elöl cipő, meg semmi, de sokszor sietek vagy fáradt vagyok és olyankor megfeledkezek az ilyesmiről. Plusz ha el is pakolnék mindent, találna rá módot.
2013. aug. 31. 17:26
 4/4 anonim válasza:
Sajnos erre mi sem jöttünk még rá, marad az elpakolás.
2013. szept. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!