Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Itthon hogyan tudok segíteni...

Itthon hogyan tudok segíteni egy mérgezett macskának hogy jobban legyen?

Figyelt kérdés
Állatorvoson kívül.
2013. szept. 1. 09:31
 1/8 Maxitabi ***** válasza:
Meghánytatod sós oldattal és feltétlenül elviszed az állatorvoshoz.Tejet ne adj neki,az gyorsíthatja a felszívódást!! Ha már tüneteket produkál,akkor nem nagyon. Különben csak imádkozással sajnos.
2013. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod h mérgezés?
2013. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én pont úgy tudom h tejet kmell adni mert az semlegesít.. amúgy orvos nélkül túlélni nagyon kisesélye van
2013. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert habzik a szája nem eszik és gyenge
2013. szept. 1. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:

tej a net szerint is épp h jót tesz neki, pesze jó lenne tudni milyen mérgezés, de orvos nélkül nem értem mit akarsz? [link]


úgyis meghal ha nem viszed orvoshoz, ráadást jó sokat szenved is...

2013. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem próbáld meg állatorvoshoz vinni, ő jobban megtudja állapítani h mire lenne szüksége. Lehet bekapott valami nem mérgező dolgot és attól van rosszul, de az is lehet h mérgezés. Ha mérgezés és tünetei vannak akkor minden perc számít h megkapja az ellenszert mert különben elpusztul.
2013. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
remélem már elvitted orvoshoz és jól van!
2013. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Komolyan végignézed ahogy kínok között elpusztul, miközben úgy gondolod, hogy valószínűleg megmérgezték?!

Esküszöm kiderítem a címed, feljelentelek állatkínzásért!

2013. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!