Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudod erre valaki valami...

Tudod erre valaki valami itthoni módszert a gyógyítására?

Figyelt kérdés

a kiscicám beteg, anya szerint tüdőgyulladása van. MOndtam h vigyük el a dokihoz, mire ő: Én nem fogok egy macska végett töb ezer forintot otthagyni az állatorvosnál.

Tud nekem vki valamilyen módszert, hogy itthon így valahogy megtudjam gyógyítani??


2013. szept. 1. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

orvos nélkül sajnos nem sok esélye van, az emberek is antibiotikumot kapnak ilyen esetben, az állatokm is.az pedig csak receptre kapható..

szomorú, lassú halála lesz ezzel a hozzáállással. :(

2013. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
elviszed a dokihoz es megbeszeked vele, hogy torlesztesz reszletekben a zsebpenzedbol, nem mellesleg, azert hogy megnezze a cicat, nem fog penzt kerni
2013. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:'( de én nagyon imádom és nem akarom h meghaljon!!! Zsebpénzem meg nem sok van... emebereknek gyulladáscsökkentőt ha összetöröm neki porrá és a tejébe rakom és megissza, az nem jó?? vagy ettől csak betegbb lesz?? én bármit megtennék érte!!!
2013. szept. 1. 11:22
 4/12 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm 2. kommentelő:)
2013. szept. 1. 11:23
 5/12 anonim ***** válasza:
vannak embergyógyszerek amik jók cicának is, mások meg nem...illetve nagyon töredék kell csak a gyógyszerből a cicánakm hisz ő hozzánk emberekhez képest nagyon pici. Az ország mely részében élsz megkérdezhetem?
2013. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem anyudban ha ennyire biztos abban hogy mi baja van, akkor már annyit miért nem tud tenni hogy vesz valamit? Nem kell feltétlenül a drága dolgokra gondolni. Egyébként az hogy az orvos megnézi a macskát (konzílium) tudásom szerint nem kerülhet pénzbe, legalább is nekem ezt mondta a sajátom. Ha van zsebpénzed az jó, nekem sosem volt.

Vidd el a dokidhoz még az elején mond el neki a teljes történetet, aztán ha jó fej lesz kitalál valamit okosat.

2013. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát van doki amelyik kér vizsgálati djíat valamelyik nem..a borzasztó az h lehet h egy injekció megmentené a cicát, de így ezt neten nagyon nehéz...

de egy próbát megérne az orvosnál illetve körbe kéne érdeklődni mely dokihoz érdemes menni a környéketeken.

2013. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad semmiféle gyógyszert adni az állatoknak, kivéve ha orvos mondja. Nagyobb bajt csinálhatsz vele, mint ami most van.


Vidd el orvoshoz, mondd meg, hogy nagyon szereted, de a szüleid nem hajlandóak rákölteni, neked meg nincs sok pénzed. Kérj részletfizetést. De ne hagyd szenvedni léccives.


Anyádnak meg gratulálok, remélem ha beteg lesz, ti sem fogtok rá költeni. Ne vegyél róla példát, anyát egy jelentéktelen idióta.

2013. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként amellett hogy hiányzik belőle a segítőhajlam, legalább már csak azért is segíthetne a macskán mert a gyereke ragaszkodik hozzá nagyon, sok szülőnél inkább ez szokott lenni a motiváció mint sem csak az állat maga.
2013. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Heves megyébe lakom, északi-középhegység, konkrétan Eger mellett. MIndent megteszek azért h anya elvigye, lemondok az uj cuccokról is de nem akarom h szenvedjen. :'(
2013. szept. 3. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!