Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk egy kiscicát, kb 1...

Találtunk egy kiscicát, kb 1 hónapos lehet, nincs szeme, nem lát. Mit lehet ilyenkor tenni? Van esetleg vmilyen szervezetet, aki befogadná vagy segítene? Vagy szobacicaként az ilyet valaki be tudná fogadni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen állatorvos holnap.Ő megmondja,hogy mi a teendő.
2013. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az állatorvos annyit fog mondani,hogy el kell altatni,de én azt nem akarom...Simán lakhatna lakásban,amúgy viselkedésre tök olyan,mint az átlag cicák,dorombol,dörgölőzik,és ha hallja ahangokat mozgatja a hang irányába a fejét,1 hónapos kb,és életben maradt így......Szerintem neki ez a természetes....igazából csak egy olyan gazdi kellene neki,aki szentel rá elég figyelmet,ami a fogyatékosságához szükségeltetik.Szerintem idővel tanulna....
2013. szept. 1. 23:15
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos a szüleim nem engedik meg eleve semmiféle állatot a házban,olyanra gondoltam,aki alapból állatbarát és szokott vagy tartana állatot a lakásában,mert a a szabadban életképtelen...
2013. szept. 1. 23:17
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja,és táplálkozni tud önállóan....
2013. szept. 1. 23:23
 5/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond, rendes életet tud élni így is! Persze csakis benti macskaként! Rettentően inteligensek a macskák és láttam én is egy vak kiscicát, hát nincsenek rá szavak! Hihetetlen! Feltalálja magát, úgy játszik a játékegérrel mintha látna! Az orvos nem hinném hogy el akarja altatni (ha igen akkor válts állatorvost, mert nem normális) de ugysem hagyod akkor nem mindegy?! A menhelyek sajnos tele vannak, 90 cica van egy helyen és a többibe is teltház van! Te nem tudod megtartani?? Esetleg hirdesd!
2013. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szia!Igen,én is jobban belegondoltam és láttam is,figyletem is őt,tényleg képes lenne normális életre.

Szegény tegnap az út közepén állt nyávogott,a szomszédunkban is most fialt egy macska és azt hittük,hogy azok a picik nyávognak,de ő már idősebb,nem onnan származik,szerintem vki kitette a kocsiból,mert körbejártuk a szomszédokat,hogy nem e vkié,de rémesek az emberek,volt aki mondta,hogy látta,hogy vak,és mégis odébblökték,volt olyan is aki nekünk is ezt tanácsolta vagy,hogy mért nem ütötte agyon a gazdája...pffff...ilyen emberek vannak.

Szerintem az volt a baj,hogy éhes volt és elfáradt,szegény egy fél napig nyávogott kint.

Most egy kis mellékhelyiségbe zártuk be,nekem a szüleim sajnos nem engedik meg az állatokat a házban,nekünk is van még 2 cicánk,ők kint vannak.Egy ideig itt maradhat,de hosszú távon az lenne neki jó,ha egy bent lakó cica lenne,mert így nagyon unalmas lehet neki.Lehetőleg olyan gazdi lenne jó,akinek már van 1 cica a lakásban.Ha az a baj,hogy pici,akkor 1 hónapot is maradhat még simán,amíg nagyobb lesz.

Miskolctól 10 km-re lakom,ha vkit érdekel amúgy:)

2013. szept. 2. 10:37
 7/16 anonim ***** válasza:

Azért kellene elvinni,mert ha ezen kívül van még bármi más baja,ami esetleg nem látszik,akkor a doki kezelni fogja.És elég furcsa orvosotok van,ha mindenkit altatni akar.

Ha az egészsége nem indokolja,nem fogja elaltatni,mert nem is teheti.

De az állatorvos tudja felmérni,hogy a macska tudni fog-e teljes életet élni,és esetleg nincs-e más problémája,amit ti nem láttok.


És valóban teli van macskával jelenleg minden menhely,szóval szerintem próbáld meggyőzni a szüleidet.

2013. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
édes szive...de sajnálom!! :(((( próbáld meggyőzni a szüleidet, ha nem megy esetleg készíts egy hirdetést, ha van facebookod akkor ott is hirdetheted, be is linkelheted ide vagy akár üzibe megosztom én is ha facebookra felrakod!
2013. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azt fogom tenni!

Ma kivittük egy órára játszani,nagyon fejlett a hallása,követ minket a hang irányába:)

Olyan,mint egy átlagos kiscica,nagyon lefárazstotta magát,most alszik.

A nagy cicánk meg fél tőle,ő elég félős:DD

2013. szept. 2. 14:00
 10/16 anonim ***** válasza:

Istenem, de aranyos lehet!

Kérlek, próbálj meg mindent, hogy gazdija legyen! Ha kiteszitek biztos, hogy elpusztul!:((((((

Szegénykém, nem elég neki a vaksága, még ilyen emberek ..pffff! Hihetetlen milyen lelketlen emberek vannak!

Ilyenkor olyan dühöt, és gyűlöletet érzek, hogy nincsenek rá szavak! Azokat kéne kiirtani! Jobb lenne a világ!

2013. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!