Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ne másszon a bútorra?

Macska ne másszon a bútorra?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos macsekom, és ahogy egyre ügyesebb lesz, annál több bútorra megy fel. 1,2 helyre megengedem neki, (van oszlopa is, azt is használja), de van, ahol nem szívesen látom. Persze mindig az olyan helyekre ugrál fel állandóan. Van valami módszer, hogy leszoktassam a bútorokon való rosszalkodásról?

#macska #másszon #bútorra
2013. szept. 3. 13:44
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Próbálj azokra a helyekre citrusféléket rakni. Általában a macskák nem szeretik az illatukat, és elkerülik ezeket a helyeket. Nem 100%os megoldás, de egy próbát megér. Persze nem minden macska tud róla, hogy utálnia kellene ezeket, van amelyikre nem hat:)
2013. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Rendelj egy frankó cicabútort. Én 3 éve rendeltem a tesóméknak, kb 20 ezer volt szállítással együtt. A macsek imádja, mindig azon lóg, és mászkál, és bújik, és fekszik és ugrik... :) soha nem bántotta a bútorokat.

2013. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ezek a nagy macskabútorok nálunk 5x, 6x ennyibe kerülnek, úgyhogy simán megéri.
2013. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is van macskabútorom, a hengert vettem meg hozzá, 2db 40cm-es 1db 30cm-es és 1db 50cm-es 10000,- volt. a többit mi raktuk össze! a doboz az alján 40cm így összesen 1méter 50 centi ami nem kicsi és ilyet boltban vagy nem kapsz ha meg kapsz az 30ezer forint!Cipőragasztóval ragasztottunk rá szőnyeget(maradék szőnyegből) ugyhogy ultraszuper gazdaságos! :) de ha látom előbb az ebay-t akkor onnan rendelek!
2013. szept. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] itt a kaparónk!
2013. szept. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van macskabútorom.
2013. szept. 4. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!