Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy menthetem meg a kismacská...

Hogy menthetem meg a kismacskáimat?

Figyelt kérdés
egy befogadott macskánk szült 4 utódot, a gond az hogy olyan helyre ahonnan kijönni nem tudnak, kihozni meg még nem hozza, sőt rájuk se néz, pedig ők már ki akarnak jönni, mi a legjobb amit tehetek? kb. 3 hete tudok róluk de már akkor nyitott szemmel voltak, most meg már elég jól másznak fel, csak még kijönni nem tudnak. tejet vittem nekik, lehet hogy ezért nem gondozza őket az anyja? előhozni csak azért nem akarom őket mert a faluban elég sok kan macska van és mivel be nem tudom hozni mind, éjjel, kint a szabadban lehet megölné valami.
2013. szept. 3. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol vannak?
2013. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyenek zárt helyen és ha megnőnek akkor engedd el őket.Ja és zárd őket egy helyre az anyukkal.
2013. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!