Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó macskatáp a Cat Chow? FONTOS

Jó macskatáp a Cat Chow? FONTOS

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát van annál jobb is. Az enyém eszi szereti. Pillanatok alatt elfogy. Én most britet rendeltem a petissimon.
2013. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják róla, hogy legalábbis nem rossz. Ami az én tapasztalatom: a cica szerette, minden átmenet nélkül megette. Csakhogy baromi büdös volt utána a végtermék, a gázokról nem is beszélve... Miután váltottam, ez a probléma megszűnt.
2013. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Annyiból jobb a gagyi tápoknál, hogy nincs benne mesterséges színezék.
2013. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is zabálta, de nagyon büdi volt a végtermék és elég lágy is.
2013. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
71%

Üdv!

Egy nagyon jó ismerősöm cicákkal foglalkozik, ő nekem Orijen-t, Acana-t és Royal Canin-t ajánlott. Azt mondta, ők ezeket váltogatják és elég jó minőségűek.

2013. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem annyira, van benne gabona, ahogy a Royal caninban is azért azt sem adnék neki. az eukanubában nem tudom
2013. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!