Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak,...

Mi baja lehet a macskámnak, tegnap még nem volt ilyen?

Figyelt kérdés

benti macsek, sokadikon lakunk, más állatunk nincs, lehetetlen, hogy valami bántotta volna, de akkor mitől ilyen?? Tegnap még semmi baja nem volt, itt feküdt az ágyba mellettem, most veszem észre, tiszta piros-seb a füle töve!


nálunk csak pénteken van orvos, mit csináljak vele??


[link]

[link]

[link]


2013. szept. 4. 17:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hogyhogy csak pénteken van orvos? Állatorvoshoz bárhova elviheted, igazából az lenne a legjobb. De addig is kend be Betadinnal, az jó az ilyen sebekre és fertőtlenít.
2013. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
vidéken vagyok, itt sajnos csak hetente 1x, 2órát van, azt is egy garázsban :S
2013. szept. 4. 17:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Ilyesmi volt már az én macsekomnak is. A Betadin mindenképpen jó, a doki is ezt ajánlotta. Ez azonban csak a sebre való.

Azt kell inkább megtudni, mi az oka annak, hogy így elkaparta magának (mert a legvalószínűbb ez, ha mást kizárhatsz). Pl. fülatka, ami annyira irritálja a cicust, hogy teljesen vadul kaparja miatta a fülét. Ezen az Otimectin nagyon hatékonyan segít, viszont ezt orvostól kaphatod meg. Addig tehát fertőtlenítsd, aztán mutasd meg dokinak.

2013. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi! betadinom szerintem nincsen, valami más kence esetleg?
2013. szept. 4. 17:50
 5/11 anonim válasza:
Szesz, de annak a macska nem fog nagyon örülni :)
2013. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen sebfertőtlenítő megteszi.
2013. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindegy ,hogy mivel de fertőtlenítsd!!
2013. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
bekentem niveával, de akkor valami szeszt keresek, ha örül, ha nem, legalább nem lesz baja! köszi!
2013. szept. 4. 18:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rüh lesz. Nekünk a kutya volt így, egyik napról a másikra kivakarta a szőrét. Mi a kutyának Neostromosan-t vettünk és azzal lett kezelve.
2013. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de zárt térben hogy lehet rühes?? létezik ilyen? megelőzésre mit lehet tenni?
2013. szept. 5. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!