Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen oltásokra van szüksége...

Milyen oltásokra van szüksége egy cicának? (többi lent)

Figyelt kérdés

csak lakásban lenne, panelban lakunk, fürdőszobában lesz az alma.


az érdekelne, hogy milyen oltásokra van szüksége ahhoz, hogy egészséges maradjon.

esetleg bolhanyakörv?

Kezdő cicatartó leszek, jó tanácsokat szeretettel várom.


Előre köszi :)



2013. szept. 4. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs bolhanyakörvünk mert kicsi a cicánk és megölné..(csak felnőtt macskákra lehet!) Mi ilyen bundába kenhető cuccot használunk ami elvileg egy hónapig tart de nem nagyon használ az se:/bolha ellen a legbiztosabb a fürdetés!:)

Ami az oltást illeti nem árt beoltani de sajna az enyémet nem oltottuk be:/

Jó tanácsnak azt adom hogy ne itasd tejjel! Bár én az eddigi macskáimat tejjel itattam de rájöttem hogy belehalhatnak főleg a kicsik mert a macskák laktóz-érzékenyek.. (de csak megjegyzem hogy ismerősöm 12 éve tejen neveli a cicáját és semmi baja)

Én száraz táppal és konzervvel.is etetem nem tudom te hogy vagy vele:)

Amúgy az enyém kerti cica:D

Nemtudom segítettem-e csak úgy jól esett ezeket leírni xD

2013. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha panelban laktok, akkor elég neki egy öt komponensű kombinált oltás, amit évente ismételni kell. Még ami nem árt neki, az három havonta-félévente féreghajtás, de kizárólag benti cicára én nem tennék bolhanyakörvet, szerintem felesleges a bőrét irritálni vele. Nyilván kijárós macskánál más a helyzet.
2013. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én egy hónaposan taláétam a cicámat, kapott 2 kombinált oltást és egy veszettség ellenit! Sokat nem jár ki mert a kutya miatt nem lehet, de azért beoltattam, mert a cipőddel meg a ruháddal is beviheted a bacikat! Én azt mondom ne sajnáld a pénzt rá! Nekem most 5 hónapos és még szó sem volt bolháról!
2013. szept. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!