Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a macskámmal?

Mi történt a macskámmal?

Figyelt kérdés
A mai napon amikor itthon volt észrevettem, hogy az egyik szemére hunyorog. Nem nyitotta ki teljesen és ez engem nagyon is bosszant. Valaki tud valami okot mondani. Talán bele ment valami vagy fáj neki?

2013. szept. 5. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugye ezt most nem gondolod komolyan? Ez kb olyan h mintha azt kerdezned, faj a kisujjam, mitol lehet? Ezer meg egy oka lehet!......
2013. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
nekem is így volt valamelyik nap a cicám ő huzatot kapott kamillateával mostam és már semmi baja nincsen :)
2013. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
figyeld, ha begyullad neki akkor baj van! Egyszer a mama macskájának toklász volt a szemébe és ugyanígy kezdődött! De a kamillateás borogatás tényleg jó, bármi is legyen vele!
2013. szept. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kivéve ha toklász ment bele. nem? akkor nem jó a kamilla. (Amit amúgy én is nagyn szeretek, mert jó gyulladás csökkentő gyógynövény, amit náluk is lehet használni.)

Ha úgy gondolod "csak ennyi", akkor próbáld ki. De ha nem nyugszol meg tőle, bosszant, nem javul pár órán belül kicsit sem, akkor doki. Mert ugye kifolyt szemet, felesleges kamillateával borogatni..

Ezzel csak azt akartam mndani, hogy inkább menj feleslegesen, mint későn.

2013. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi macskánknak sem folyt ki a szeme,de észre veszed,mert csúnyán bedagad...jó a kamilla ártani nem árt!
2013. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem a szemkifolyást:) Csak egy cinikus megjegyzés volt.
2013. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, kivéve az első kommentelőnek. Igazából megcsípte egy szúnyog a szemét és egy kicsit be is dagadt, de mostanra jobban van.:) köszi mégegyszer a válaszokat.
2013. szept. 7. 11:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Hála Istennek!:)
2013. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja, és Folti is köszöni a segítséget,örömében elkezdett nyávogni. :)
2013. szept. 7. 19:02
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Vegyel vissza a hangnembol te nyomorek!!!!! Ha bovebben leirtad volna a problemat, nem ezt a vaLaszt kaptad volna, te ostoba primitiv senkihazi, hogy mersz igy beszelni, csapjalak szajba!!!!!
2013. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!