Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám fogat vált?

Cicám fogat vált?

Figyelt kérdés
5 hónapos kisfiú, nem hajlandó megenni a szárazat, de szét rág mindent (eddig nem csinálta) az ágyat, az ajtót, de még a "párkányon" a falat is kikezdte (egy darabot ki is szedett)! Lehet attól hogy nő a foga? Nem korai még? És szájszaga is van, ez is lehet ettől? Segítő, normális válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. szept. 6. 12:22
 1/5 norzsu ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy a fogváltástól lehet. Nem korai, mert a tejfogak 4-6 hónaposan váltódnak. Az én cicám, is mindent rágott, mikor váltotta a fogait. :)
2013. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de jó, most megnyugodtam!köszönöm! De hogy a falat is megrágta?? Hihetetlen :DDD
2013. szept. 6. 13:12
 3/5 A kérdező kommentje:
és a szájszag is lehet ettől??
2013. szept. 6. 13:13
 4/5 norzsu ***** válasza:

A rossz szájszag nem hiszem, hogy attól van. Legalábbis nálunk nem volt ilyen probléma. Esetleg nincs begyulladva az ínye? Vagy valami táplálkozási probléma?

Itt van egy írás hátha segít:

[link]


[link]

2013. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ilyen betegsége egyik sincs,a fogkőhöz pedig még kicsi szerintem,de köszönöm szépen a választ és a linket!
2013. szept. 6. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!