Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A hat hónapos cicánk tegnap...

A hat hónapos cicánk tegnap óta nehezen lélegzik, zihál, nem tud dorombolni, levert, és a szeme is olyan kétségbeesett. Ráadásul a mellkasa is nagyon beesett. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nézegettem internetes fórumokat, de nagyon nem találtam semmit sem ami használható lenne, a kézi könyvet nem találom. Talán patkányméreg került a szervezetébe ? Vagy lenyelt egy darazsat ? Köszönöm a válaszokat !

2013. szept. 7. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
talán körzeti állatorvoshoz kéne vinni?
2013. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül állatorvoshoz kell vinni. Ez a legjobb, amit tenni tudsz érte. Lehet, hogy macskanáthás, de ha nem is az a baj, akkor is borzasztóan beteg.
2013. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jobbulast a cicanak majd ird meg mi volt
2013. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
oltásai megvannak?
2013. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! Első válaszolónak :Nincs sok pénzünk, az állatorvos pedig drága. Ráadásul a közelmúltban is pont ugyanezt a cicánkat vittük hozzá, egy daganatos betegség miatt. Rengeteget kellett kezelni, meg ilyesmik. Nem azért írom ezt, mintha sajnálnánk tőle az időt vagy a pénzt, imádjuk a macskákat ! Mindazonáltal köszönöm a válaszod, és hogy nem siklottál el a kérdésem fölött, ami nekünk tényleg borzasztóan fontos ! Második : Ugyanazt írnám, mint az elsőnek. De igazad van, lehet hogy macskanáthás, miért nem jutott ez előbb eszembe ?

Harmadik : Köszönöm, természetesen írok.

Negyedik: Mint mondtam, nincs sok pénzünk. Ha tudsz valakit, aki ingyen kijön egy kis városkába, és megcsinálja teljesen ingyen, majd szólj !

2013. szept. 7. 17:46
 6/12 anonim ***** válasza:

De most nem értem, nézitek ahogy szenved?

Lehet részletfizetést esetleg későbbi fizetést kérni. Meg lehet oldani...

2013. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Részletfizetés is van, ha fontos a macskátok élete.
2013. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem már bocs! Azt írtad daganatos, tehát tudod hogy valami baja van és azért nem viszed el (pedig lehet életveszélyben van) mert előre tudod hogy sokba fog kerülni?? Hiába mondod imádjátok szeretitek, ha orvoshoz sem viszed! Én inkább nem eszek, de a cicám rendben legyen!! Na ez szeretet! Vidd el és kérj részletfizetést ha máshogy nem megy! Lehet nem kell csinálni vele semmit, ránéz a doki és tudni fogja! Azért nem kér pénzt! Innen és könyvekből, életveszélyesnek tűnő állapotot nem tudsz megoldani és meg fog halni!
2013. szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Az orvos kijött volna hozzánk, de pár órával azelőtt sajnos meghalt...Az orvos azt mondta, már úgy sem tehetett volna érte semmit sem...Köszönöm !
2013. szept. 14. 16:32
 10/12 anonim ***** válasza:
marha fasza gyerek vagy te... egy hetet nézed ahogy szenved a cicád? tényleg nagyon szeretheted... remélem magadat is így viszed majd el orvoshoz...
2013. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!