Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacska aludhat mellettem?

A kismacska aludhat mellettem?

Figyelt kérdés
3 hónapos, nagyon szereti a gazdiját(most is nézi, hogy mit írok)benti cica,kandúr.
2009. nov. 2. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Aludhat melletted, csak vigyázz, nehogy ráfeküdj és agyonnyomd!
2009. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
3%
nem aludhat veled,még összenyomnád álmodban
2009. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a párnámon aludt,De nem fogod tudni leszoktatni róla később.
2009. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát óvatosan vele azért nehogy ráfeküdj,de én pl nagyon szeretem ha velem alszik,mert kicsi,szőrös és meleg.
2009. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Nyugodtan,keresztanyám is a macskájával alszik,de tényleg vigyázz mert még kicsi,nehogy egy másik oldalra fordulásnál összenyomd!
2009. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nekünk az ágyvégében alszik a cica,nagy ágy,azona végén mi sosem alszunk,igy fix hogy nem nyumjuk össze

ő meg valahogy tudja magátol,hogy közelebb csak akkor jöjjön ha felvagyunk

2009. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, nem fogod összenyomni, mert ahogy mozdulsz, fordulsz, arrébb fog húzódni. Ha meg a mancsocskájára nehezednél, kiereszti a körmét, akkor te húzódsz arrébb :))
2009. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hetes korától a cicámmal alszom. Korán került el a mamájától, még nagyon pici volt, egyedül folyamatosan sírt. Még menni is alig tudott, de második reggel úgy ébredtem, hogy édesdeden alszik a fejem felett a párnámon, valahogy felkapaszkodott. Na, többet le sem lehetett robbantani, bár a helyét változtatja néha, egy darabig külön párnája volt mellettem, most nagykorában már a hasamnál szeret aludni. Persze fontos, hogy egészséges legyen, minden oltással ellátva.
2009. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

velem hat hetes kora óta alszik mindkét cicám, és még egyszer csak nyomtam őket össze. :) Hiszen nem ugrassz amikor fordulsz, hanem fészkelődsz. Arra a cica meg már felébred, és alrébbmegy.

És ha szobacica, akkor semmi bajod nem lehet tőle.

Én imádok velük aludni. :)

2009. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én cicám öthetes kora óta alszik velem és még sose nyomtam össze de az biztos hogy kettőnk közül ő aludt nyugodtabban.Már két és fél éves és nem mellettem hanem rajtam szeret aludni.
2009. nov. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!