Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám bemászik az autók...

Melmel kérdése:

A cicám bemászik az autók motorterébe. Mit tegyek hogy leszoktassam róla?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát elvileg vannak macskariasztó spray-k,de nem vagyok autószerelő, nem tudom, hogy lehet-e oda fújni! Állítólag hatásos (bár nem minden cicára) szerintem meg lehet próbálni hogy az autó körüli rész befújod, elvileg annyira utálkozik, hogy át sem lépi! De azért indulás előtt nézd meg mindig, egyik ismerősöm jó nagy autójában úgy elbújt, hogy elvitték a boltik meg vissza és a farka azóta is "rossz" a cicának!
2013. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a macskariasztó spray-k nem érnek semmit, próbáld ecettel bekenni azt a helyet ha lehet, illetve (ez hatásosabb), ha látod h mászik befelé vagy bent van akkor locsold le vízzel, vagy vízipisztollyal spricceld le. A lényeg, h a helyet összekösse vmi negatív élménnyel.
2013. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!