Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez? Csak nem kullancs?

Mi lehet ez? Csak nem kullancs?

Figyelt kérdés

Ma fedeztem fel egy ilyen kis kinövést cicám egyik szeme alatt. Itt van róla egy kép.

[link]

Ez egy kullancs? Ha igen, mit tegyek? Vigyem holnap állatprvoshoz?


2009. nov. 2. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehet hogy kullancs, az én kutyámban is hasonlóak szoktak lenni, és kedvelik a szemtályék vékony bőrét. Sajna nem tudom mit kezdj vele, legjobb az állatorvos.
2009. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez eléggé kullancsnak látszik. vagy vidd dokihoz vagy óvatosan húzd ki egy kullancsszedő csipesszel. az én cicámnak az ánuszrózsájában volt egy kullancs. (kölyök cica) kiszedtük. semmi baja nem lett a hátsófelének
2009. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, kullancs. Vidd el szerintem állatorvoshoz, te is ki tudnád szedni, de az állatorvos szerintem biztonságosabb.
2009. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kullancs :S
2009. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon sok kullancsot kiszedtem kutyákból, cicákból, sajnos felénk elég sok van- pedig advantix- szel kezelem a kutyákat, frontline- nal a macskákat, mégis beléjük megy 1-2... ez is annak tűnik. Amikor a kuytámnak volt majdnem ugyanott, a szemzugában én (a rutinom ellenére is) orvost hívtam, nehogy megsértsem a szemét. Amúgy ha megszívta magát kiesik magától, de én nem várnám meg. Amúgy a doki is csak ugyanannyit tud tenni, mint te, max.ő már többet szedett ki. De azért én mégis rá bíznám.
2009. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én ha máshol lenne kiszedém,de szerintem elég kényes helyen van bizd orvosra
2009. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Voltunk ma az orvosnál és kiszedték. :)
2009. nov. 3. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!