Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kandúr macska mennyi...

Egy kandúr macska mennyi idősen kezd eljárkálni otthonról? Ivartalanítás után is el fog járkálni?

Figyelt kérdés

Volt már kandúr macskám, de nem emlékszem,hogy mennyi idősen ment el először, a mostani macskám még csak 3 hónapos és amint lehet ivartalanítva lesz.Ivartalanítás után mennyi időt fog távol tölteni?


(Leginkább tapasztalatokra vagyok kíváncsi)


2013. szept. 8. 21:12
 1/3 anonim válasza:
Kb 5 hónap és nem fog járkálni ivartalanítás után, mert nem lesz miért elmenni-e otthonról.
2013. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utána (nem tudom mennyi időre rá, ez engem is érdekelne én is előtte állok) elvileg nem mászkál messzire!
2013. szept. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kandúr cica nálam 2 hónaposan már követelte, hogy engedjem ki. Ennyi, nem tudok hatni rá, megy, amikor akar (most 3 éves).
2013. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!