Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám meggyőzni apukámat...

Hogy tudnám meggyőzni apukámat hogy legyen egy macskánk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves vagyok, fiú és nagyon szeretnék egy macsekot. Bent lakna, mert kinnt van egy kutya, őt is nagyon szeretem de én mindig macskás voltam mivel a mamámnál sok macska volt. De ide apukám nem engedi, bátyámnak is volt, ő egyszer megbetegedett tőle, nem tudom hogy ezt sosem mondja el senki. Ha esetleg lenne valami ötletetek írjátok le minden segít! Köszi+ :)

2013. szept. 9. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mitől betegedett meg konkrétan a bátyád??
2013. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyezz meg vele hogy ha 1 évig életbe tartasz egy növényt (persze ne 1 nyárit) akkor te is tudsz gondoskodni egy cicáról! Sok sikert! :)
2013. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Toxoplazmózis
2013. szept. 9. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Ha tisztántartjátok a cicát akkor nem lesz ilyen.
2013. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg te már át is estél a toxoplazmózison! Sokan észre sem veszik! És attól amúgy sem lesz bajod, nem halálos betegség, gondolom a bátyád is túl élte! Ez hülyeség! Nem ezért nem akarja, hanem mert attól fél, akkor neki kell felelősséget vállalnia, ha te nem foglalkozol a macskával!

[link]


itt le van írva hogy a terhesekre veszélyes a magzat miatt és hogy átesnek az emberek rajta 80-90 %ban tünetmentesen! A másik meg hogy a macska székletével terjed azt meg nem kell tapogatni sem megenni! Mond meg apukádnak, hogy te nem leszel abnormális mint a bátyád,mert te nem fogod nyalogatni macska kakit! :D

2013. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a bátyám olyan hülye lenne hogy fogdossa a macska ürülékét. De ezt azért elmondom nekik hogy nem is olyan veszélyes. Köszi a válaszokat! :)
2013. szept. 10. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha apukád ennyire nem akarja, akkor szerintem nem kéne.

Mi lesz, amikor beteg a cica? És biztos, hogy lesz ilyen!Pénzbe kerül a gyógyítattása. Szüleid kifizetnék? sok ember van, aki felelőtlenül tart állatot, és képes végig nézni, ahogy szenved- mert nincs pénze, vagy nem akar rá költeni.

Te ne tartozz közéjük!

A cica étkeztetése is fontos. Pénzbe kerül.

És ha a szüleid nem akarják, akkor nem akarják eltartani sem, akármennyibe kerül.

Majd ha elköltözöl, és akarsz gondoskodni egy állatról, majd akkor legyen. Amikor már TE vállalsz érte felelősséget!

2013. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké utolsó, igazad van. Majd később. Apukám már alapból utálja a macskákat, szóval reménytelen... De azért köszi a válaszokat! :)
2013. szept. 10. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Na! Ez egy felelősségteljes döntés volt!:)
2013. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!