Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet megállapítani...

Hogyan lehet megállapítani egy macskáról azt, ha vemhes? Ránézésre? Hol kezd "gömbölyödni"?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
3 hetes vemhesen bepirosodnak a cicik.
2013. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hasa kezd el gömbölyödni, valamint nem engedi már magára a kandúrt!

Kívánt vemhesség? Még ilyenkor is lehet ivartalanítani!!!

2013. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2. hozzászólónak: nem amiatt kérdeztem, csak kíváncsi vagyok. Nézegettem anatómiai képeket is, de eddig nem találtam olyan ábrát, amely megmutatná, még keresgélek.

2013. szept. 12. 17:52
 4/8 anonim válasza:
Nálunk
2013. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálunk úgy volt hogy egyre kerekebb lett a cicuska.
2013. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:-)

És meg tudtad állapítani, hogy hízott vagy vemhes? Van valami különbség látványban a két állapot között?

2013. szept. 13. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:
mért lettem lepontozva nemtudom...a mellbimbók akkor is bepirosodnak ha nem úgy gondolja a kedves pontozó :D
2013. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia, nem én pontoztalak le, én zöldet adtam... Tudom, nem nekem szólt, amit írtál, hanem a pontozónak, csak akartam, hogy tudd, nem én voltam az az elvetemült. ;-) Amúgy én nem is nagyon szoktam piros kezet adni, akkor sem, ha valaki nem annyira kompetens egy témában, sőt, gyakran mindenkinek zöldet adok, azért, mert örülök, hogy egyáltalán válaszol valaki a kérdésemre és próbál segíteni.

Persze, vannak olyan hozzászólók - más kérdéseimnél - akik beszólnak, de bunkón ám, őket nem hagyom piros kéz nélkül! Sokszor ilyen egyszerű kérdéseim vannak, mint ez is és látom ám, hogy lepontozzák egymást a válaszolók, pedig mindenki a saját tudásának megfelelően igyekszik válaszolni.

Na mindegy, ez pszichológiai kérdés, meg van a magyarázata, hogy az emberek ezt miért csinálják, ne vedd magadra! Szép napot!

2013. szept. 15. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!