Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt cica mennyi idő alatt...

Felnőtt cica mennyi idő alatt szokja meg at új gazdáját?

Figyelt kérdés
Pénteken hoztunk egy 1 éves kandúr cicát.Az előző gazdájáék (2 gyermekes családnál volt) elköltöztek és nem vihettek oda cicát.Mi hogy elhoztuk bezártuk hogy ne szökjön el egy kint nem használt spájzba.Berohant a szekrény mögé.1 napig nem evett.Most már eszik.Vasárnap kijött a szekrény hátuljáról es ment a szekrény tetejére.Simogattam aztán újra a szekrény mögé ment.Azóta is enni,inni jön ki.ismerkedhet a hellyel,mert sok minden le van szedve.Meddig lesz ez így?
2013. szept. 10. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát ha szerencséd van pár hét, de ha nincs akkor lehet 1-2 hónap is , vagy akár több! Próbáld simizni, etesd a kezedből-ez mindig beválik! De amíg nem szokja meg az új helyét és új családját, ne engedd ki az udvarra-utcára, mert elszökhet! Sok sikert, majd írj, hogy mi lett!
2013. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez a baj,hogy a szekrény mögött van és ki sem jön:( hívom mindig.:(
2013. szept. 10. 14:13
 3/15 anonim ***** válasza:
nem baj, ülj ott addig míg ki nem jön! Vigyél neki valami "illatos" hámit, hátha arra előjön!
2013. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez teljesen természetes, majd ki fog jönni :) nyugodtan ülj oda, beszélj hozzá, szokja a hangod, érezze h nyugodtan kijöhet :)
2013. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

amúgy képzeld magad a helyébe, ő most fél, nem érti hova került, kiszakították a megszokott környezetéből..

fiatal még, idővel minden rendben lesz de idő kell neki :)

2013. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Képzeljétek!!Ki jött a cica :)Hívogattam elkezdett nyávogni és ki jött a szekrény mögül:)Tartottam a tenyerem és nyalogatta.Etettem a kezemből és kérte.Dorombolt és bújt hozzám.A fejét nyomta a tenyerembe. :)

Most már szerintetek haladunk?

A kutyustól sem félt.Ki is akart jönni a bezárt helyről.

2013. szept. 10. 15:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Látod mondtam, hogy tenyérből etetni szuper! Ennek tényleg nagyon örülök! Igen, úgy tűnik haladtok,de ne bízd el magad!! :)
2013. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után lehet majd kiengedni?Most mentünk hátra a kisfiammal hozzá is nagyon bújt :)Nyalogatta őt is. Meddig zárjuk be?Mikor lehetünk biztosak hogy nem szökne vissza az előző gazdájához?
2013. szept. 10. 16:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért nem viszitek be a házba? Ott jobban megbékélne! Hát egy hetet szoktak mondani, de mivel elég problémás még lehet csak jövő hétfőn engedném szabadon!
2013. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kisfiam miatt kinti cica,az előző gazdánál s kinti volt.Elég most már csak egyszer szólni jön is;):) a kisfiamhoz is kötődik dörgölődik hozzá is.Férjem keveset van itthon,de ha hívja megy hozzá is.Hogy látod jól haladunk?Van egy kölyök kutyánk,rá sem fúj.A kutya meglátta nyalogatta a cica fejét.Mi is hétvége jövő hét elején engednénk ki ha jól haladunkmár jönne ki a cica is:)
2013. szept. 11. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!