Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elütött halott cica. Ti mit...

Elütött halott cica. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sajnos egyértelműen halott..kérdezősködtem pár helyen a közelben, és senki nem tuja ki a gazdája. Én szívem szerint eltemetném, tök rossz nézni, hogy ott fekszik az út szélén...
2013. szept. 10. 14:29
1 2
 1/19 anonim válasza:
Eltemetném. Forgalmas út mellett lakunk, sajnos temettünk már el több cicát is (nemcsak a miénket). :(
2013. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem szoktam foglalkozni velük. Amikor megyünk fel Bp.-re minden 10. kilóméterkőnél van egy macskahulla. Öltönyben meg nem szívesen ásnám a gödröt nekik, ráadásul másfél órával indulhatnánk előbb. Nem beszélve akkor, ha betenném a munkaruhát váltónak a csomagtartóba, a lapát mellé. Persze nem árt fejfa, akkor már viszek dekopirt is, meg gyalugépet, hogy szép legyen. Festékes vödör és egy halom internetről letöltött búcsúbeszéd is célszerű, ha van a telefonon, mert nem vagyok egy szónok típus.


Szóval, hacsak látok egyet, elmegyek mellette. Szép lenne egymás problémáival is törődni, de nem fér bele ez az átlagember idejébe. Sem akaratába, ha úgy vesszük. Hiszen nem a miénk volt, nem mi szerettük. De most állatról beszélünk, nem embertársainkról. Habár néha mi is állatok vagyunk ilyen téren.

2013. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz érzés ez még így is, hogy nem ismertem ezt a cicát..Még egy embert megkérdezek, ha ő sem tudja, ki a gazdája, tényleg eltemetjük.
2013. szept. 10. 14:43
 4/19 A kérdező kommentje:

Azért azt ugye abszolút érzed, hogy közel sem egy kategória megállni az autópályán, meg a mittudomén hányszázkilóméteres kocsiúton macskákat temetni, mint eltemetni egy olyan állatot, akit látásból ismertél, és kb. 15 méterre fekszik a házadtól, és akárhányszor csak kiteszed a lábad az utcára, el kell hogy menj mellette?

Van bennem ennyi jóérzés, hogy ne hagyjon ez hidegen.

2013. szept. 10. 14:52
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Temesd el! Szegény cicus!

-Thankyou- nagyon bunkó és szívtelen vagy! Remélem melletted is elmennek majd mikor öltönyben fekszel az úton!

2013. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Temesd el szegénykét. Sokkal jobb mintha egy kukában kötne ki, vagy még átmenne rajta x autó. És ha más állat kutya vagy macska is arra jár, oda mennek mert megérzik, hogy ott egy halott cica, nehogy ők is a cica sorsára jussanak és elüssék őket is.
2013. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Platypus ***** válasza:
100%
Ha szíved szerint eltemetnéd, akkor tegyél úgy. De ha nincs rá időd/gusztusod, akkor felhívhatod a helyi sintért, és hivatalból elviszi a tetemet. Szegény macskának már mindegy, szóval csak rajtad múlik, melyiket preferálod.
2013. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Temesd el! Második válaszolónak üzenem: szőrnyű ember lehetsz...
2013. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
De szörnyű ember vagyok, hogy nem gányolom magam össze a földdel, és nem járok hátamra szíjazott ásóval. Vadb*rmok. :D
2013. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Te os**ba! Minek kellene ásóval járni??? Ha a házad előtt feküdne egy halott cica, nehogymár nem ásod el! Fújj hányok az ilyen emberektől! Jajj a kis rucikád koszos ne legyen, te szívtelen dög!
2013. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!