Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyena cicámmal?

Mi legyena cicámmal?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves perzsa cicám. Benti. Holnap 4 napra el kell utaznom de nem tudom mit tegyek a ciával. Kijár vécézni de én szoktam kiengedni. Az alom nem jöhet szóba. Egyik ismerősöm naponta egyszer rá nézne de ha akkor megvécéztetné akkor nem birná ki egy napig. Mi legyen.Elvinni nem birom. Gondoltam ,hogy valakihez elköltöztetném addig de senkisem vállalta.Cica panzió és menhely nincs a közelben.(Szerbia) Vagy mégis kibirná ha napi egyszer kakilna pisilne(?)

2013. szept. 10. 20:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért. Lassú a gépem.
2013. szept. 10. 20:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Alomra még nem gondoltál? Szerintem simán megoldaná benne a dolgát:D Egy próbát megér:)
2013. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jöhet szóba az alom? remélem nem a lakást félted, mert a sima szőnyegen a pisi jobban mutat mint egy alomdarabka :DD
2013. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyél almot. Kevés lenne neki napi 1 piszkítás, szóval bent fog a házban, ha nem tud kimenni. Ha teszel almot, mégiscsak több az esélye, hogy oda fog, nem a szoba közepére.

Ha nem tudod kire bízni, csak az lenne a megoldás. Ha ismerős napi 1x ránéz, már az is jó.

Az egyik ismerősöm 2 hétre utazott el nyaralni, a macskáját (soha nem jár ki amúgy) pedig bezárta a házba. Tett neki sok macskakaját, és ott hagyta két hétre. Hát no comment. 2-3 naponta ránézett valaki, de amúgy teljesen egyedül volt. Kíváncsi letten volna, hogy nézett ki a ház 2 hét után!

esetleg cicaajtó, amin ki tudna járni udvarra, erkélyre?

De miért nem jöhet szóba az alom?

2013. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert nincs alomtálcám. És csak ezért a pár napért nem akarok venni. Tudok e még valamit alomnak használni az alomtálcán kivül??Valami doboz??
2013. szept. 10. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogyne tudnál,mi sem vettünk még a tegnap érkezett cicánknak alomtálcát,sőt csak a jövőhónapban tudunk neki venni!! Papírdoboz alá egy jó nagy újság,aki majd rá néz naponta a cicára,az majd kicseréli neki gondolom,és teljesen jól el lesz.
2013. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előttem lévőnek igaza van! Jó megoldás!
2013. szept. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze, egy doboz is megteszi! nem hiszem hogy egyszeri pisi-kakival kibírja egy nap!
2013. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyémántlány ***** válasza:

Ha van lehetőséged rá, szerezz be egy macskaajtót! Pont az ilyen helyzetekre van kitalálva, hogy a cica önállóan tudjon éldegélni, míg nem vagy vele. Ha WC-znie kell, hát kimegy, ha éhes, hát bemegy. Nem olyan bonyolult ez! Ha van szomszédod, akivel nem vagy rosszban, csak elvállalja, hogy napi kétszer tesz egy kis ennivalót a tálkájába, és vízzel is ellátja!

Mivel már nem aktuális a dolog, nem írom le, mik az átmeneti megoldások, annyi, hogy gondolkozz el a macskaajtón! :)

2013. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!