Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a macskák...

Mi a véleményetek a macskák bent tartásáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem undorító? Én szeretem a cicuskákat de benn nem tudnám elviselni ti? A kutyát nagyon imádom szoval bármilyen kutyuskát eltudnék viselni de macsekot nem, más is ilyen?
2013. szept. 11. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

én jól elvagyok a macskával.

nem, szerintem nem undorító. Nem a seggét nyalogatom, csak együtt lakom vele.

2013. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Jaja, tiszta undorító, hogy nem "fogyóeszközként" kezelik, hanem bent tartják, ivartalaníttatják, fürdetik,fésülgetik, játszanak vele, ahelyett hogy kiraknák az udvarra, aztán hadd mászkáljon, ha kölyköket csinál, az más baja, ha elüti az autó semmi gond, vesznek másikat... nem vagy te egy icipicit felületes?
2013. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem semmivel sem undorítóbb a házban egy kutyánál. Nekem mindkettő van bent, szeretem őket, de azért az ágyamba egyik se fekszik.
2013. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem undorító,a macska tiszta állat!!! Jobban elviselem a macskát bent a házban,mint a kutyát
2013. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem alszik a kutyám is és a cicám is.Semmi undorító nincs ebben,kiskorom óta nálunk ez a természetes.Családtagok ők is.


Apámat sem rakom le a pincébe,vagy a kertbe...

2013. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
A macska nagyon tiszta állat! Egy kutya (itt kijelentem,rettenetesen kutyapárti vagyok, de mostmár mióta macskám van azóta macskapárti IS) 1000x mocskosabb mint egy macska! Minden evés után mosakszik, minden elalvás előtt-után mosakszik, még a kakáját is betemeti az alomba! Én egy szót nem szólhatok rá, vele alszok, puszilgatom,imádom! De persze mindenki más!
2013. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Laura012 ***** válasza:
69%
Jobb bent tartani!! Nekünk volt 20 macskánk 1-et elütött az autó a többit megmérgegzte a szomszéd. Ja és régebben tüntek is el belőlük. Szóval szerintem jobb bent tartani.
2013. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gyémántlány ***** válasza:

Nem pártolom, ha valaki csak is kizárólag lakáson belül tartja a cicát, nem tesz jót szegény kis állatnak, hiszen a hiedelemmel ellentétben a cica igen mozgásigényes lény, szüksége van a rohangálásra, és egy kisebb lakásban ezt nem igazán tudja kivitelezni.

Undorító? Az semmiképpen! Nem értem, mit találsz undorítónak abban, ha egy cica bent lakik a gazdájával. Ezt majd mondd el, ha kérhetem, kíváncsi vagyok rá! Tény, hogy nem egészséges a cicának, ha bent van állandóan, de nem undorító...

Az én macskám kint is, bent is lakik, lakóparkban lakunk, ezért van lehetősége, hogy ki-be mászkáljon.

Én úgy gondolom, a cicának szüksége van egy meleg otthonra, ahol megbújhat, lepihenhet, anélkül, hogy veszélyeztetve érezné magát, és, ahol télen nem fázik, a radiátorhoz kucorodva szunyókáljon. Én szeretem, ha esténként a cicám ott fekszik mellettem, jobban vagyok tőle. Nem rossz ám, ha a kedvencünk a lakásunkban él, gyakori kijárás mellett, csak azt kell tudni, hogy, ha állandóan ott van, az már cseppet sem jó neki.

2013. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

köszönik a macskáim,de ők boldogok csak bent,éjjel velem alszanak,harmónikusan élünk együtt,van mozgásterük,van biztosítva szabad levegő is ami kimerül egy macskabiztos teraszban.

Mért lenne undorító?Lehet neked az,de sokaknak nem.Neked a kutya nem undorító,de lehet másoknak az.

2013. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!