Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicusom, mit tegyek?

Eltűnt a cicusom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyönyörű félperzsa kint lakó cicám múlt héten egyik napról a másikra eltűnt.

Az őszi szünetben nem voltam itthon, csak nagymamám, és utólag mondta, hogy egész héten köhögött. De ő nem tudta elvinni dokihoz, mert faluban lakunk és itt nincs. De nem őt hibáztatom, nekem kellett volna még előbb észrevennem.

Nőstény cica, és az egész napot bent töltötte a kertben, sosem ment ki.

10 éves korom óta megvolt ): Olyan, mintha testvéremet veszítettem volna el.

Körbekérdeztem már a szomszédokat, csináltam már hirdetést, holnap megyek és kiplakátolom mindenhol.

De mit tegyek még? Órákon keresztül szoktam hívogatni és keresgélni. Eredménytelenül..

Vagy gondoljak a legrosszabbra? )):


2009. nov. 3. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos mást nem tehetsz. Plakátolj meg kérdezgesd meg a szomszédokat.:D
2009. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen sajnos mást most nem tudsz tenni.. :/ Szólj az összes ismerősödnek, ha suliba jársz akkor ott is, tegyél plakátot minden lehetséges helyre ahol ember csak járhat. Nekem is eltűnt egyszer a cicám, hónapokig kerestük hiába, tele szórólapoztuk a községet, és amikor már biztosak voltunk benne, hogy nem kerül elő, pont a szülinapomon amikor először esett a hó, felhívott egy aranyos idős néni, hogy látta a hirdetést, és itt van nála a cica :) Az a baj hogy azóta már a szomszédunk ellopta, -.- de lagalább tudjuk, hogy megvan és valaki vigyáz rá. remélem neked is ilyen szerencséd lesz és megtalálod :( :)
2009. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!