Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) nehéz helyzetben vagyok... Nemrég találtam egy doboznyi (5) kiscicát. Kb 6-7 hetesek lehetnek és bár halál jól érzik magukat állatorvoshoz lvinném őket. Mivel 13 éves vagyok ezért ez kicsit bajos. Anya azt mondta minnél gyorsabbn keressek nekik jó gazdát. Mivel rengeteg ingyen kiscica van, arra gondoltam hogyha oltva adnánk oda akkor szivesebben elvinnék meg én is nyugottabb lennék. A mi dokinknán 5100 a kiscica combó ami féreghajtó meg a szükséges oltások és mivel anyukám nemhiszem hogy szívesen fizetne 25000 ft ezért kérek segítséget! Tudtok aolyan okit bp -n aki azért olcsóbban, de nagyon lelkiismeretes
2013. szept. 13. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez kicsit drága lenne,5*5.100=25.500ft.De azért vidd őket dokihoz,hátha van valamelyiknek egy rejtett betegsége stb.!
2013. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!