Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet a cica?

Hol lehet a cica?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiscicám 4 hónapos, kinti cica. Már 2 hete volt folyamatosan kint, akkor is amikor nem voltunk otthon. Amikor pedig hazaértünk mindig a teraszon várt minket. Szombaton egész nap nap nem láttuk, hiába hívtuk nem jött. Pedig hallgatott a nevére.Szüleim szerint valaki elvitte, mert igencsak szép cica volt. De az is lehet, hogy kutya bántotta. Szerintetek megtalálom valaha? És mit tehetek ezért?
2007. szept. 30. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát nem akarlak megbántani,de ebben,´hogyan tudnánk neked segíteni????

én remélem,hogy megtalálod de erre nem lehet normális választ írni

2007. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
nekem is éppen így történt ahogy leírtad nekem is azt mondta anya hogy valaki elvitte :D..:(:'( és szerintem igazuk van!
2007. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom le vok maradva a témával csak szerintem 100% hogy valaki fogta és elvitte!Nekünk is volt egy szép fiú cicánk hófehér bundával és néhol kicsi fekete pöttyökkel.Egy nyári napon anyukám kirakta a dobozkáját és a cicát is és 10óra körül a cica már seholse volt.
2008. júl. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!