Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudok macska tenyészetet...

Hogy tudok macska tenyészetet létrehozni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A valódi tenyésztés mély állattani és genetikai szaktudást igényel. A továbbtenyésztésre alkalmas egyedeknek nagyon komoly feltételeknek kell megfelelniük ahhoz, hogy a fajtatiszta cicák szépek, egészségesek és jó idegrendszerűek maradjanak. Ha tenyésztő szeretnél lenni, el kellene végezned hozzá valamilyen szakirányú kérdést (ha ez meglenne, feltehetően nem itt kérdeznél). Ha az ember laikusként kezd neki, az a legjobb szándék mellett is csak szaporításhoz fog vezetni annak minden következményével (genetikai hibák halmozódása, beteg vagy labilis idegrendszerű állatok születése).
2013. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Tenyésztek,de mikor kezdtem megse fordult ilyesmi a fejemben,hogy hogyan lehet,mit kell csinálnom,valahogy magától jött.Ahogy írták kell egy kis genetikai tudás,kell,hogy legyen szemed az adott fajtához és ez az amit nem tudsz megtanulni,vagy látod vagy nem.

Vagy komolyan tenyésztessz vagy szimplán szaporítassz és rontod a fajtát.

Ez most pattant ki a fejedből vagy hogy jött?

Ne haragudj nem feltételezek semmit,de ezt le kell írnom:ha pénzben gondolkozol akkor ez nem az a hobbi,ez viszi a pénzt nem hozza és soha nem tudhatod,hogy eltudod adni a piciket vagy sem.

2013. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan ez volt a kérdésem hogy mit kell tudni és hasonló hanem hogy honnan tudom kiváltani az engedélyt.
2013. szept. 15. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor kérlek írd le amit tudsz és szívesen segítek :)
2013. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!